Torrent Dükkanı, Torrent Oyun, Torrent Film, Torrent Dizi, Full İndir

Forum kuralları!

Merhaba! Forumlarımızda herhangi bir aktivitede bulunmadan önce, forum düzeni ve kalıcılığı için lütfen forum kurallarını okuyunuz.

Forum Kuralları
Bilgi? Yeni temamız aktif edilmiştir, iyi forumlar dileriz.
Sağolun! Gün geçtikçe büyüyor ve gelişiyoruz destek verenlere teşekkür ederiz.
Dikkat! Kurallara uymayan üyeler uyarılmaksızın siteden men edilecektir.
Süper:) Yeni kampanyalarımızla sizlere yenilikler katmaya devam ediyoruz.
 
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Avast - Premier 8.0.1483.72 - Final - Full - Torrent İndir
(Okunma: 447)
TD Dante1905™
#1
torrent 
Bwa9p59.png

Avast - Premier 8.0.1483.72 - Final - Full - Torrent İndir
Boyut: 137 MB

Hakk%C4%B1nda.png

Avast Premier ile Bilgisayarlarınızı Maksimum Güvende Tutun
Avast'ın son yılların önde gelen PC güvenliği yazılımlarını ürettiği bir gerçek ve Avast Premier yazılımıyla tüm diğer antivirüs ve güvenlik programlarındaki en iyi özellikleri bir araya getirmesi sayesinde maksimum güvenliği sağlayarak zararlı yazılımlardan korunmak mümkün hale geliyor. Avast Premier'in basit bir antivirüs programından çok daha ötede özellikler sunabilmesi sayesinde hem klasik virüslere karşı, hem de internet üzerinden gelebilecek direkt saldırılara, kimlik ve veri hırsızlıklarına kadar pek çok alanda PC'nizin korumasını sağlayabiliyorsunuz.

Adım adım PC tarama özelliğinin yanında bilgisayarınızdaki tüm öğeleri akıllı bir şekilde kendisinin de tarayabilmesi onu pek çok yazılım karşısında daha güvenli yapabiliyor. Bu öğeler arasında sabit disklerinizinden tutun da internet veya yerel ağınızdaki portlara pek çok nokta yer alıyor ve hackerların saldırıları başarılı bir şekilde durdurulabiliyor.

Programın temel antivirüs koruma özelliklerine ek olarak ortaya çıkan ekstra özelliklerini kısa açıklamalarla birlikte özetlersek eminim ki yüklediğinizde nelerle karşılaşacağınızı daha net bir şekilde anlayabilirsiniz.

Şifreler - Yeni

Avast Premier 2016 sürümüyle birlikte gelen Şifreler özelliği kullanıcılara bütün şifrelerine tek bir ana şifre ile erişebilme, şifrelerini farklı cihazlar arasında senkronize edebilme, kullanıcı şifrelerinin güvenliğini denetleme imkanı veriyor ve tarayıcılar tarafından depolanan şifreleri silerek bu şifreleri daha güvenli bir kasaya taşıyor. Bu sayede farklı sitelerde kullandığınız şifreleri hatırlama derdinden kurtulurken şifrelerinizi çok daha güvenli bir şekilde saklayabiliyorsunuz.

SafeZone Tarayıcı - Yeni

SafeZone tarayıcı bankacılık ve ödeme işlemlerinizde size ek bir güvenlik kalkanı sunuyor ve otomatik olarak devreye girerek bankacılık ve ödeme sitelerinde size özel bir alan yaratıyor. Bu alan içerisinde gerçekleştirilen işlemlerin dış kaynaklar tarafından takip edilebilmesi mümkün olmuyor. SafeZone içerisinde yer alan Güvenli Mod'da zararlı yazılım içerip içermediğinden veya güvenli olup olmadığından emin olamadığınız siteleri açabilirsiniz ve bu kaynaklardan bilgisayarınıza herhangi bir müdahale gelmesini engelleyebilirsiniz.

Müşteri Geri Bildirim Formu - Yeni

Avast teknik destek ekibinden 7 gün 24 saat teknik destek alabilmeniz için Avast Premier'in yeni sürümünde size sunulan geri bildirim formunu kullanabiliyorsunuz. Bu formu kullanarak Avast'ı hatalar ve çalışmayan özellikler hakkında bilgilendirebilir veya gelecek versiyonlarda programa dahil edilmesini istediğiniz özellikleri Avast'a bildirebilirsiniz.

Ev Ağı Güvenliği - İyileştirilmiş

Avast Premier'in ev ağı güvenliği sistemi sayesinde bilgisayarınızın haricinde yerel ağınızdaki modem, router ve ethernet bağlantısı araçlarında da bir tarama gerçekleştiriliyor ve böylece sizi dışarıdan saldırılarak açık bırakacak noktalar kapatılıyor. Tabii ki mevcut olan saldırı ve girişimlerin de anında tespit edilmesini sağlayan bu özellikle birlikte PC'nize dışarıdan erişim imkansız hale geliyor. Yazılımın yeni versiyonununda evde kullandığınız ağınıza bağlanan cihazları tespit edebiliyorsunuz. Ayrıca Avast Premier sizi yeni bir cihaz ağınıza bağlandığında uyarmakta.

Güvenli HTTPS Taraması - İyileştirilmiş

WebShield adı verilen Avast teknolojisi Premier ürününde de kullanılıyor ve bu teknoloji sayesinde HTTPS sitelerinin malware yahut diğer tehditlere karşı aktif olarak taranması sağlanıyor. Bu sayede girdiğiniz web sitelerinin herhangi bir sorun barındırması halinde hemen bilgi sahibi olabiliyor ve bağlantıyı kesebiliyorsunuz. Bunun yanında izin verilenler listesini düzenleyerek sık kullandığınız güvenli sitelerin taranmadan erişime açılmasını sağlayabilir, dolayısıyla performansı arttırabilirsiniz.

Antivirüs ve Anti-Malware - İyileştirilmiş

PC güvenlik programları denilince akla zaten ilk olarak antivirüs ve anti-malware programları gelmektedir. Avast Premier'in en temel işlerinden birisi olan antivirüs çözümleri sayesinde bilgisayarınızın donanımsal olarak hasar görmesine neden olabilecek virüsler bile hiç bir sorun yaratamadan ortadan kaldırılıyorlar. Anti-malware'lar ise gereksiz programların bilgisayarınızda cirit atmasına engel oluyor diyebilirim. Avast Premier'in yeni sürümünde tarama teknolojisi kapsamlı bir sistem taramasına dönüşüyor, bu sayede sistem ve yazılım güncellemeleri, performans problemleri, ağ problemleri virüs analiz raporlarıyla birlikte kullanıcılara sunuluyor.

Avast Hesabı - İyileştirilmiş

Avast Hesabı kullanıcıların Avast Premier'in Şifreler özelliğini kullanacak cihazları belirledikleri ve yönettikleri, farklı bilgisayarlara uzaktan erişmek için kullanabildikleri bir arayüz olarak tanımlanabilir. Bu konsol üzerinden hangi cihazda hangi şifrelerin kullanılabileceğiniz belirleyebiliyorsunuz. Ayrıca arkadaşlarınıza ve ailenize uzaktan yardım edebilmek için Avast Hesabı üzerinden bu kişilerin bilgisayarlarına bağlanabiliyorsunuz.

SecureDNS Koruması

Ev dışındaki noktalarda bağlandığımız kablosuz internet bağlantılarının güvenli olmadığı ve veri hırsızlıklarına açık oldukları uzun süredir biliniyor. DNS hijacking adı verilen bu yöntemin üstesinden gelmek ise standart PC kullanıcıları için neredeyse imkansız. Avast Premier'in SecureDNS adlı teknolojisi sayesinde bilgisayarınız ile Avast'ın DNS sunucusu arasındaki bağlantı şifreleniyor ve bu sayede kötü niyetli kişilerin sizin kimlik bilgilerinize erişmesini sağlayacak sahte sitelere bağlantı gibi durumlarla karşılaşılmıyor.

Tarayıcı Temizleme

Bilgisayarımıza yüklediğimiz programların web tarayıcılarımıza bulaştırdıkları anasayfa değiştirme, toolbar ekleme ve eklentiler yükleme gibi kötü unsurlar Avast Premier'in tarayıcı temizleme özelliği sayesinde ortadan kaldırılabiliyorlar. Böylece web tarayıcınızı sıfırlayarak verilerinizi kaybetmek yerine Avast'ın tüm gereksiz ve tehlikeli yazılımları ortadan kaldırmasını sağlayabiliyorsunuz.

Güvenli Bölge

PC'lerimizden gerçekleştirdiğimiz finansal işlemler sırasında girdiğimiz değerler, şifreler, kullanıcı adları ve siteler maalesef keylogger programları tarafından kayıt edilebiliyorlar ve bunu önlemek için daha güvenli bir bölgeden giriş yapılması gerekiyor. Avast Premier bu güvenli bölgeye erişmenizi sağlıyor ve sanal makine üzerinden tüm finansal işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Sanal makinede gerçekleştirilen operasyonların keyloggerlar tarafından kaydedilememesi sayesinde kart bilgileriniz, hesaplarınız ve tüm diğer önemli bilgileriniz güven içerisinde kalıyorlar.

Deneme Bölgesi

Avast Premier'in Sandbox adı verilen deneme bölgesi sayesinde yüklediğiniz yeni programları, izlemek istediğiniz videoları, girmek istediğiniz web sitelerini ve çok daha fazlasını ilk olarak deneme bölgesinde açabiliyor, herhangi bir sorun ortaya çıkması durumunda bilgisayarınızdaki gerçek alanlara dokunmalarına engel olarak tamamen ortadan kaldırabiliyorsunuz. Böylece yüklediğiniz bir verinin güvenilir olduğundan emin olduktan sonra bilgisayarınızdaki disklere aktarabiliyorsunuz.

Güvenlik Duvarı

Tabii ki programın bir güvenlik duvarına sahip olmaması düşünülemezdi. Avast Premier'in güvenlik duvarı hackerların bilgisayarınıza gerçekleştirebileceği direkt bir saldırının önünü alıyor ve böylece bilgisayarınızın kontrolünü ele geçirme potansiyeli bulunan bu kişilerin önüne Avast Premier'in güvenlik duvarı çıkıyor.

Eğer PC'nizi korumak için tek tek ayrı programlar kurmak istemiyor, herşeyi bir programdan faydalanarak koruma altına almak istiyorsanız kesinlikle denemeniz gereken programlar arasında yer alıyor. Avast Premier'i üst düzey bir PC güvenliği yazılımı olarak sizlere öneriyoruz.
Q0G88mc.png
Ek Dosyalar Kısmından İndirebilirsiniz.
Ek Dosyalar
.torrent   avast! Premier 8.0.1483.72 Final.torrent (Dosya Boyutu: 11.96 KB / İndirme Sayısı: 32)
Son Düzenleme: 11-12-2015, Saat: 22:51, Düzenleyen: TD Dante1905™
Cj3BjLx.jpg

HVh684T.jpg
Cevapla
 


Anahtar Kelimeler

Avast - Premier 8.0.1483.72 - Final - Full - Torrent İndir, Avast - Premier 8.0.1483.72 - Final - Full - Torrent İndir indir, Avast - Premier 8.0.1483.72 - Final - Full - Torrent İndir Videosu, Avast - Premier 8.0.1483.72 - Final - Full - Torrent İndir online izle, Avast - Premier 8.0.1483.72 - Final - Full - Torrent İndir Bedava indir, Avast - Premier 8.0.1483.72 - Final - Full - Torrent İndir Yükle, Avast - Premier 8.0.1483.72 - Final - Full - Torrent İndir Hakkında, Avast - Premier 8.0.1483.72 - Final - Full - Torrent İndir nedir, Avast - Premier 8.0.1483.72 - Final - Full - Torrent İndir Free indir, Avast - Premier 8.0.1483.72 - Final - Full - Torrent İndir oyunu, Avast - Premier 8.0.1483.72 - Final - Full - Torrent İndir downloadKonu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Format Sonrası AIO (2015) - Full Torrent İndir TD Suspect Man 18 8,551 Dün, Saat: 21:13
Son Yorum: sdsemih
  Adobe PhotoShop - CS6 - Extended - v13.1 - Full - Türkçe - Torrent İndir TD Dante1905™ 25 2,984 24-10-2016, Saat: 00:57
Son Yorum: burakarik
Thumbs Up YOUTUBE MEDİA İNDİRİCİ(YMD) v2.0 Full İndir Pcloud Hızlı İndir KİNGSTON 54 1,690 20-10-2016, Saat: 15:54
Son Yorum: sbiç
torrent Adobe Photoshop CC.2015 (v16.0.1.2) Full x86-x64.Torrent İndir TD ZeusunOğlu 14 1,086 19-10-2016, Saat: 13:21
Son Yorum: benfloodim
  Format Sonrası Programlar Full (2016) - Torrent İndir TD Suspect Man 7 3,188 16-10-2016, Saat: 22:29
Son Yorum: lorenzoturk

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi