Torrent Dükkanı, Torrent Oyun, Torrent Film, Torrent Dizi, Full İndir

Forum kuralları!

Merhaba! Forumlarımızda herhangi bir aktivitede bulunmadan önce, forum düzeni ve kalıcılığı için lütfen forum kurallarını okuyunuz.

Forum Kuralları
Bilgi? Yeni temamız aktif edilmiştir, iyi forumlar dileriz.
Sağolun! Gün geçtikçe büyüyor ve gelişiyoruz destek verenlere teşekkür ederiz.
Dikkat! Kurallara uymayan üyeler uyarılmaksızın siteden men edilecektir.
Süper:) Yeni kampanyalarımızla sizlere yenilikler katmaya devam ediyoruz.
 
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Clash of Clans Köy düzenleri - Coc Köy Düzeni
(Okunma: 236)
jokerboy
#1
Coc köy düzenleri internet üzerinde her yerde paylaşılıyor fakat resimlerin neredeyse bir çoğu aynı ve bu siz yani coc severlerin sinirini bozmakta biliyoruz.

Clash of clans köy düzeni ile oyundaki düzenleri daha iyi hale getirebilir ve rakiplerinize üstünlük sağlayabilirsiniz.

Clash of Clans oyunun aslında bütün merkezi sizin kurduğunuz köy düzenine bağlı olarak ilerleyen bir serüvendir. Kullanıcılar genellikle köy binalarını bütün savunma eşyalarının tam ortasına koyarak her taraftan gelebilecek saldırıları engellemek amacındadır. Köy seviyelerinize göre satın alabileceğiniz eşyalar ve duvarlar ile kendi köy binanızın etrafını sağlamlaştırarak sizlere saldıran diğer oyuncuları rahatlıkla püskürtebilirsiniz. Coc köy düzeni tam olarak bir savunma ve sahip olduğunuz ganimetleri koruma mekanizması üzerine kurulmalıdır. Her seviye için köy düzenleri farklıdır.

Genelde en çok tercih edilen düzen olarak bilinen Clash of clans 7. Seviye köy düzeni için köyünüz savunmalarını köyün merkezi bölgesine konumlandırmalısınız. Bu şekilde kayıplarınızı daha aza indirebilirsiniz.
Cockoyduzeni.com sitemizi takip ederek güncel köy düzenlerinden faydalanabilirsiniz.
Ara
Cevapla
 


Anahtar Kelimeler

Clash of Clans Köy düzenleri - Coc Köy Düzeni, Clash of Clans Köy düzenleri - Coc Köy Düzeni indir, Clash of Clans Köy düzenleri - Coc Köy Düzeni Videosu, Clash of Clans Köy düzenleri - Coc Köy Düzeni online izle, Clash of Clans Köy düzenleri - Coc Köy Düzeni Bedava indir, Clash of Clans Köy düzenleri - Coc Köy Düzeni Yükle, Clash of Clans Köy düzenleri - Coc Köy Düzeni Hakkında, Clash of Clans Köy düzenleri - Coc Köy Düzeni nedir, Clash of Clans Köy düzenleri - Coc Köy Düzeni Free indir, Clash of Clans Köy düzenleri - Coc Köy Düzeni oyunu, Clash of Clans Köy düzenleri - Coc Köy Düzeni downloadHızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi