Torrent Dükkanı, Torrent Oyun, Torrent Film, Torrent Dizi, Full İndir


Forum kuralları!

Merhaba! Forumlarımızda herhangi bir aktivitede bulunmadan önce, forum düzeni ve kalıcılığı için lütfen forum kurallarını okuyunuz.

Forum Kuralları
Bilgi? Sitede Önemli Değişiklik Ve Farklılıklar. Herkesin Okumasında Fayda Var! ["TIKLAYINIZ."]
#BaşvuruYap Yetkili Alımları Başlamıştır! Sitede Görevli Olmak İsteyen Arkadaşlar Konuyu İnceleyebilir, Detaylar İçin: ["TIKLAYINIZ."]
Süper:) VİP Üyelik Ayrıcalıklarından Yararlanmak İçin Buraya! Ömür Boyu VİP Üye Olabilirsiniz Detaylar Konumuzda: ["TIKLAYINIZ."]
Dikkat! Emeklere Karşılık Olarak Konulara Yorumlarını Eksik Etmeyiniz. Kurallara Uymayanlar Siteden Men Edilecektir! Torrentleri Seed Ediniz.!

 
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Clive Ponting Yeni Bir Bakış Açısıyla Dünya Tarihi Pdf TEK LİNK İNDİR
(Okunma: 716)
HAYRO K.
#1
Star 
tnZw27Z.jpg

j5MDH3b.png

Sayfa Sayısı: 874
Baskı Yılı: 2015
Dili: Türkçe
Yayınevi: Alfa Yayıncılık

Hakk%C4%B1nda.png

 Bilinen dünya tarihi anlatıları, Batı uygarlığının yükselişine odaklanma eğilimi nedeniyle Antik Yunan, Roma İmparatorluğu ve Avrupa’nın genişlemesi konularına ağırlık verir. Çin, Hindistan ve Japonya gibi büyük uygarlıkların tarihleri, dolayısıyla dünya nüfusunun çoğunluğunun yaşadıkları, genellikle çok daha küçük bir alana sıkıştırılır.

Dünya Tarihi, tamamen farklı bir yaklaşım sergiliyor. İnsanın öyküsünün bütünsel bir açıdan anlatılması gerektiği varsayımından yola çıkarak insanın evrimini, avcı ve toplayıcı olarak yaşamlarını ve devamında tarıma geçişlerini irdeledikten sonra Mezopotamya, Mısır, Çin, İndus Vadisi, Mezo Amerika ve Peru gibi yeryüzünün çeşitli bölgelerinde uygarlıkların ortaya çıkışını ele alıyor. Anlatısına ilk uygarlıkların öyküsüyle devam ederek bunların yalnızca farklılıklarını değil, benzerliklerini de vurguluyor. Aralarındaki ilişkilerin nasıl kurulduğunu ve teknolojinin, fikirlerin ve dünyanın en büyük dinlerinin birinden ötekine nasıl geçtiğini açıklıyor. Büyük İslam, Çin ve Moğol İmparatorlukları’na ayrıntılı olarak yer veriyor. Öykünün ancak sonlarına doğru Avrupa, teknolojik yenilikler ile sosyal ve ekonomik değişimlerin üzerinde yükselerek yavaş yavaş dünyaya egemen olmaya başlıyor. 21. yüzyıla gelindiğinde Avrupa’nın bu egemenliği de ortadan kalkıyor.

Dünya Tarihi, tam bir küresel alan taramasını gerçekleştirerek insanlık tarihinin yeni ve şaşırtıcı derecede farklı bir anlatımını sunuyor. Bu, yeni yüzyılda geçerli olacak bir dünyanın tarihi.

Hide Post

Önemli Not: Yorum yapmayı unutmayınız. Emeğe karşı istediklerimizi yapmak zor değil.
Kanı ve sütü bozukla iş yapilmaz, konuşulmaz siyaset yapilmaz. Kafasina sıkılır sevaba girilir

http://limitsizdukkan.com
Ara
Cevapla
demirel-1903
#2
tesekkürler
Ara
Cevapla
jet_
#3
teşekkürler
Ara
Cevapla
zapatya
#4
asdasdasd
Ara
Cevapla
umutonar
#5
teşekürler
Ara
Cevapla
torun1010
#6
teşekkürler
Ara
Cevapla
asinbo.97
#7
Teşekkürler
Ara
Cevapla
paylasim
#8
Teşekkür ederim
Ara
Cevapla
Hersilentscream
#9
Teşekkürler
Ara
Cevapla
 


Anahtar Kelimeler

Clive Ponting Yeni Bir Bakış Açısıyla Dünya Tarihi Pdf TEK LİNK İNDİR, Clive Ponting Yeni Bir Bakış Açısıyla Dünya Tarihi Pdf TEK LİNK İNDİR indir, Clive Ponting Yeni Bir Bakış Açısıyla Dünya Tarihi Pdf TEK LİNK İNDİR Videosu, Clive Ponting Yeni Bir Bakış Açısıyla Dünya Tarihi Pdf TEK LİNK İNDİR online izle, Clive Ponting Yeni Bir Bakış Açısıyla Dünya Tarihi Pdf TEK LİNK İNDİR Bedava indir, Clive Ponting Yeni Bir Bakış Açısıyla Dünya Tarihi Pdf TEK LİNK İNDİR Yükle, Clive Ponting Yeni Bir Bakış Açısıyla Dünya Tarihi Pdf TEK LİNK İNDİR Hakkında, Clive Ponting Yeni Bir Bakış Açısıyla Dünya Tarihi Pdf TEK LİNK İNDİR nedir, Clive Ponting Yeni Bir Bakış Açısıyla Dünya Tarihi Pdf TEK LİNK İNDİR Free indir, Clive Ponting Yeni Bir Bakış Açısıyla Dünya Tarihi Pdf TEK LİNK İNDİR oyunu, Clive Ponting Yeni Bir Bakış Açısıyla Dünya Tarihi Pdf TEK LİNK İNDİR downloadKonu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Men’s Health Turkiye – Subat 2016 TEK LİNK İNDİR HAYRO K. 21 1,148 22-01-2017, Saat: 18:33
Son Yorum: k3309127@mvrht.com
Smile Men’s Health Turkey – Mart 2016 PDF TEK LİNK İNDİR HAYRO K. 35 2,371 22-01-2017, Saat: 18:25
Son Yorum: k3309127@mvrht.com
  50+ Vol. 7, 2016 PDF TEK LİNK İNDİR HAYRO K. 27 1,351 19-01-2017, Saat: 18:42
Son Yorum: canbaba833
Smile Playboy USA – Nisa 2016 Sayısı PDF TEK LİNK İNDİR HAYRO K. 183 8,151 18-01-2017, Saat: 10:03
Son Yorum: mcbeko1
  Bilim ve Teknik Dergisi PDF Mart 2016 TEK LİNK İNDİR HAYRO K. 22 2,030 15-01-2017, Saat: 22:33
Son Yorum: bosphorus55

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi