Torrent Dükkanı, Torrent Oyun, Torrent Film, Torrent Dizi, Full İndir

Forum kuralları!

Merhaba! Forumlarımızda herhangi bir aktivitede bulunmadan önce, forum düzeni ve kalıcılığı için lütfen forum kurallarını okuyunuz.

Forum Kuralları
Bilgi? Yeni temamız aktif edilmiştir, iyi forumlar dileriz.
Sağolun! Gün geçtikçe büyüyor ve gelişiyoruz destek verenlere teşekkür ederiz.
Dikkat! Kurallara uymayan üyeler uyarılmaksızın siteden men edilecektir.
Süper:) Yeni kampanyalarımızla sizlere yenilikler katmaya devam ediyoruz.
 
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grafik Tasarım Programları
(Okunma: 255)
Phoique 7
#1
Corel Draw

Genel olarak kullanım amacı baskı grafiği üzerinedir. Bu amaçla kullanımı daha yaygın olarak kullanılan Corel Draw el ilanı, broşür, kurumsal kimlik gibi matba ürünlerinin baskısı, dijital baskı, reklam tabelaları, tekstil firmaları gibi tasarımlar için tercih edilen bir programdır. Vektörel tabanlı olarak kurulmuştur ve 1989 yılında kullanıcılar için aktif bir grafik tasarım olarak kullanılmaya başlanmıştır. Kolay bir arayüzüne sahip olarak otomatik çizim olanağı ile, yeni başlayan kişiler için iyi bir başlangıç olarak core draw tavsiye edilmektedir.

Adobe Illustrator (Ai)

Corel Draw gibi vektörel tabanıdır. Kullanım alanı bakımından oldukça zengin ve hemen hemen her firma tarafından kullanılan gelişmiş bir grafik tasarımı programıdır. illustrator daha çok baskı için kullanılmaktadır. Bu baskılarda, cd yüzü, kitap, dergi, gazete ve kartvizit gibi çalışmalar Illustrator programı yardımıyla hazırlanmaktadır. Gelişmiş bir vektörel tabana sahip olduğu için üzerinde daha çok profesyonel tasarımcılar çalışmaktadır. Piksel sorununu ortadan kaldırarak bir resmin boyutunun küçülüp veya büyütülmesi durumunda herhangi bir görüntü bozukluğu yaşamadan ayarlamalar yapabilirsiniz. Ayrıca Illustrator programı bir kullanıcının düşüncelerini tam olarak yansıtabildiği bir tasarımı, bu program üzerinden gerçekleştirebilme imkanına sahip olabilmektedir. Bir bilgisayar menüsü gibi basit bir kullanım arayüzü vardır. Bu menüler sayesinde dosyaları rahatlıkla yönetebilir ve kullanmak istediğiniz amaca yönelik düzene oturtabilirsiniz.

Adobe Photoshop (Ps)

Çok fazla seçenekler ile birden çok değişikliğin özgürce yapılabildiği, istenmeyen ve gizlenmesi gereken bir yazının veya resmin diğer resim üzerinde kaybolmasını veya hafifçe belirlemesini sağlayabildiğiniz çok yönlü bir programdır.Photoshop amacı, bir resmin üzerine başka bir resim ile yeni bir tasarımı ortaya çıkartmaktır. Ya da resimleri birleştirerek, yeni bir farklı hayal gücüne dayalı bir özellikte tasarımlarda yapılabilmektedir. Piksel tabanlı görüntüye sahip olan Adobe Photoshop programı, Adobe Systems sayısal fotoğraf işleme yazılımıdır. Günümüzde sürekli gelişen ve güncellenen sürümleriyle kullanıcılar için pratik ve özgür tasarımlarını yansıtabildikleri birçok fonksiyon özelliğini içerisinde barındırmaktadır.

Aralarından adobe photohsopu kullandım grafik tasarım yapmak isteyenler için en uygunu budur walpapper youtube kapat vs. için uygundur tabiki profesyonelce de çalışabilir ama matbaa için veya vektörel tasarımlar için pekde gelişmemiştir. bu 3 program piyasadaki en iyi grafik tasarım programlarıdır.
Son Düzenleme: 30-07-2016, Saat: 01:05, Düzenleyen: Phoique 7
Cevapla
 


Anahtar Kelimeler

Grafik Tasarım Programları, Grafik Tasarım Programları indir, Grafik Tasarım Programları Videosu, Grafik Tasarım Programları online izle, Grafik Tasarım Programları Bedava indir, Grafik Tasarım Programları Yükle, Grafik Tasarım Programları Hakkında, Grafik Tasarım Programları nedir, Grafik Tasarım Programları Free indir, Grafik Tasarım Programları oyunu, Grafik Tasarım Programları downloadHızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi