Torrent Dükkanı, Torrent Oyun, Torrent Film, Torrent Dizi, Full İndir

Forum kuralları!

Merhaba! Forumlarımızda herhangi bir aktivitede bulunmadan önce, forum düzeni ve kalıcılığı için lütfen forum kurallarını okuyunuz.

Forum Kuralları
Bilgi? Yeni temamız aktif edilmiştir, iyi forumlar dileriz.
Sağolun! Gün geçtikçe büyüyor ve gelişiyoruz destek verenlere teşekkür ederiz.
Dikkat! Kurallara uymayan üyeler uyarılmaksızın siteden men edilecektir.
Süper:) Yeni kampanyalarımızla sizlere yenilikler katmaya devam ediyoruz.
 
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rüyada Harabe Ev Görmek
(Okunma: 112)
KodAdıTetikçi
#1
Rüyada harabe ev görmek, iyiye yorulmaz ve genellikle kişinin duygusal yaşamında sorunlar çıkmasına yorumlanır. Evli olanların boşanmasına, sevgili olanların ise ayrılmalarına yorulur. Rüyada harabe ev görmek, kişinin tüm planların bozulması ve hevesinin kırılmasına da işaret eder. Büyük hayal kırıklıkları, artan borçlar ve huzursuzluk anlamlarına da gelmektedir. Rüyada harabe ev gören kişinin başı beladan kurtulmaz ve uğursuzluk yakasını bırakmaz.
Rüyada Harabe Görmek

Kişinin hanesinde büyük felaketler yaşanacağını, geçim sıkıntısı, ayrılık, boşanma veya yangın gibi durumların yaşanacağı şeklinde yorumlanır.   Kişinin tüm ümitlerinin boşa çıkacağını, hayal kırıklığı yaşayacağını, bekar kimseler için kısmetlerin kapanacağını ve evlilik olmayacağını, hamileler için çocuk düşürüleceğini ve pek çok belayı simgeler. Rüyada harabe görmek her açıdan kişinin çok büyük sıkıntılar içinde yaşayacağını ve dert sahibi olacağını delalet eder. Genellikle hanede yaşanacak çok büyük uğursuzluk, şanssızlık, kaza ve belaları işaret eder.
Rüyada Harabe Bir Evden Çıkmak
Rüyada harabe olmuş bir evden çıkan kimse, yaşadığı büyük sıkıntıları geride bırakır. Eşinden ayrıldıysa veya boşandıysa yeniden bir araya gelir. Borçlarını öder ve refaha erer. Harabe evden çıkmak uğursuzlukların ve şanssızlıkların da sona ereceği anlamına gelir. Kişinin bambaşka bir hayata adım atacağını, evini, işini, çevresini değiştireceğini ve hayallerine uygun bir hayat tarzı benimseyeceğini gösterir. Eğer bu harabeden çıkamazsa hayatında her şey alt üst olur ve asla düzelmez.
Rüyada Boş Bir Harap Ev Görmek
İçinde kimsenin olmadığı harap bir ev gören kişi, kederli bir durum yaşar. Bilinen bir yerin harap bir hale geldiğini görmek ise, kişinin yaşadığı yerde büyük bir zulüm olacağını, bir afet yaşanacağını bildirir. Bir dükkanın ya da iş yerinin harabeye dönmüş olduğunu görmek, kişinin işini kaybedeceğine, ticaret yapıyorsa zarar edeceğine yorumlanır. Eğer kişi kendi evini harabeye dönmüş ve boş olarak görürse, bu durumda hane halkından birilerinin vefatına veya ölümcül bir hastalığına delalettir.
Ara
Cevapla
 


Anahtar Kelimeler

Rüyada Harabe Ev Görmek, Rüyada Harabe Ev Görmek indir, Rüyada Harabe Ev Görmek Videosu, Rüyada Harabe Ev Görmek online izle, Rüyada Harabe Ev Görmek Bedava indir, Rüyada Harabe Ev Görmek Yükle, Rüyada Harabe Ev Görmek Hakkında, Rüyada Harabe Ev Görmek nedir, Rüyada Harabe Ev Görmek Free indir, Rüyada Harabe Ev Görmek oyunu, Rüyada Harabe Ev Görmek downloadKonu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Rüyada Güzel Bir Ev Görmek KodAdıTetikçi 0 157 27-06-2016, Saat: 11:47
Son Yorum: KodAdıTetikçi
  Rüyada At Görmek KodAdıTetikçi 0 132 27-06-2016, Saat: 11:46
Son Yorum: KodAdıTetikçi
  Rüyada Sevdiği Erkeği Görmek KodAdıTetikçi 0 160 27-06-2016, Saat: 11:45
Son Yorum: KodAdıTetikçi
  Rüyada Sürekli Aynı Kişiyi Görmek KodAdıTetikçi 0 159 27-06-2016, Saat: 11:45
Son Yorum: KodAdıTetikçi
  Rüyada Sevdiği İnsanı Görmek KodAdıTetikçi 0 135 27-06-2016, Saat: 11:44
Son Yorum: KodAdıTetikçi

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi