Torrent Dükkanı, Torrent Oyun, Torrent Film, Torrent Dizi, Full İndir

Forum kuralları!

Merhaba! Forumlarımızda herhangi bir aktivitede bulunmadan önce, forum düzeni ve kalıcılığı için lütfen forum kurallarını okuyunuz.

Forum Kuralları
Bilgi? Yeni temamız aktif edilmiştir, iyi forumlar dileriz.
Sağolun! Gün geçtikçe büyüyor ve gelişiyoruz destek verenlere teşekkür ederiz.
Dikkat! Kurallara uymayan üyeler uyarılmaksızın siteden men edilecektir.
Süper:) Yeni kampanyalarımızla sizlere yenilikler katmaya devam ediyoruz.
 
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rüyada Sevdiği Kişiyi Görmek
(Okunma: 114)
KodAdıTetikçi
#1
Rüyada sevdiği kişiyi görmek, bekâr kimselerin gördüğü bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin, uzun zamandır birlikte güzel zamanlar geçirdiği ve zorluklara göğüs gerdiği kişi ile yakın bir zamanda dünya evine gireceğine delalet eder. Ayrıca, rüya sahibinin, sevdiği kişi ile ilgili hayırlı bir haber alacağına alamet eder.
Rüyada sevdiği kişiyi görmek, sevinç içinde karşılanacak, kişinin üzerindeki rehaveti atmasına neden olacak güzel haberler alınacağına yorumlanır. Sevdiği kişiyi görenlerin özel hayatlarında olumlu gelişmeler olur ve ikili diyaloglar sayesinde var olan sorunlar çözülür. Bayanlar için en güzel aşkı tatmak, hayatın tüm güzelliklerini bir ilişki içinde yaşamak manasındadır. Arzu duyulan, yıllardır özlemi çekilen hayata kavuşmak kadar, evlat sahibi olarak anne ve babasını mutlu etmek, hayatında yeni bir döneme başlamak demektir. Sevdiği kişiyi gören erkekler için kara sevdaya tutulacaklarına, özellikle bekar kimseler için ilk görüşte aşık olacakları, akıllarından çıkaramadıkları biriyle tanışacaklarına yorumlanır. Hüzün duyulan, kişiyi derde boğan durumların yok olacağını da işaret eden rüya, şansın yüze güleceğini, kısmetlerin çifter çifter geleceğini ve kişinin murat kapısının da açık olacağını tabir eder.
Rüyada Sevdiği Kişiyi Ağlarken Görmek
Rüyayı gören kişinin, sevdiği kişiye kavuşacağına, sevgilisi ile aralarındaki mesafelerin ortadan kalkacağına, sıkıntılarının ve özlemlerinin son bulacağına ve nihayet bir araya geleceklerine yorumlanır.
Rüyada Sevdiği Kişiyi Öpmek
Rüyada öpülen kişiden, en kısa zamanda hayırlı bir haber alınacağına, bu haber ile duyulan üzüntünün ve sıkıntıların son bulacağına işaret eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, rüyada öptüğü kişi ile hiç beklemediği bir yerde karşılaşacağına ve hasret gidereceğine yorulur.
Rüyada Sevdiği Kişiyi Başkasıyla Görmek

İki farklı şekilde yorumlanır. Eğer rüyayı gören kişi bir kadın ise, sevgilisinin etrafında dolaşıp onu kendi yanına çekmeye çalışan ve bu amaçla elinden gelen her şeyi yapmaya hevesli bir kadının varlığına tabir eder. Rüya sahibi bir erkekse eğer, kız arkadaşına güvenmesi gerektiğine, çünkü ondan başka kimseye bakmadığına ve başka erkekleri umursamadığına ve ona sadık kaldığına rivayet eder.
Rüyada Sevdiği Kişiyi Ölü Görmek
Rüyayı gören kişinin, sevgilisi ile aralarında gereksiz ve sebepsiz tartışmalar yaşanacağına, bu tartışmaların bir yerden sonra kırgınlığa sebep olacağına ve bu yüzden iki tarafın da çok daha anlayışlı ve sabırlı davranması ve bu tartışma sürecini bu şekilde atlatması gerektiğine yorumlanır.
Rüyada Sevdiği Kişiyi Kaybetmek
İlişkideki bütün sorumluluğun karşı tarafa bırakıldığına, yaşanan sorunların ve sıkıntıların çözümüne katkı sağlanılmadığına ve rüya sahibinin böyle devam etmesi durumunda sevgilisi ile büyük tartışmalar ve kavgalar yaşayacağına işaret eder.
Rüyada Sevdiği Kişiyle Kavga Etmek
Kişinin ailesi tarafından onaylanmadığı için gerginliğe neden olan bir ilişkinin varlığına, evli kimseler için akıllarını çelecek hafif meşrep bir kadına işarettir. Eşlerin veya çiftlerin arasını açacak olan üçüncü bir kimsenin varlığına delalet eden rüya, bazen de etraftan duyulan laf, söz yüzünden çatışma yaşamaya, kişinin karşısındakine güvenmediği gibi, sürekli kuşkular içinde yaşadığına da yorulur.
Rüyada Sevdiği Kişinin Öldüğünü Görmek
Biten bir ilişkinin yeniden alevlenmeye başlaması ve eski sorunları bir kenara koyarak yepyeni başlangıçlar yapmak anlamına gelir. Arzu duyulan, tutkuyla sevilen bir eşe, hayal edildiği gibi bir düğün yapmaya da yorumlanır. Evli kimseler için eşleri ile beraber yaşayacakları uzun ömürlerinde sağlık sorunları olmadan, her anın tadını çıkaracakları bir sürece alamettir.
Ara
Cevapla
 


Anahtar Kelimeler

Rüyada Sevdiği Kişiyi Görmek, Rüyada Sevdiği Kişiyi Görmek indir, Rüyada Sevdiği Kişiyi Görmek Videosu, Rüyada Sevdiği Kişiyi Görmek online izle, Rüyada Sevdiği Kişiyi Görmek Bedava indir, Rüyada Sevdiği Kişiyi Görmek Yükle, Rüyada Sevdiği Kişiyi Görmek Hakkında, Rüyada Sevdiği Kişiyi Görmek nedir, Rüyada Sevdiği Kişiyi Görmek Free indir, Rüyada Sevdiği Kişiyi Görmek oyunu, Rüyada Sevdiği Kişiyi Görmek downloadKonu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Rüyada Güzel Bir Ev Görmek KodAdıTetikçi 0 156 27-06-2016, Saat: 11:47
Son Yorum: KodAdıTetikçi
  Rüyada At Görmek KodAdıTetikçi 0 130 27-06-2016, Saat: 11:46
Son Yorum: KodAdıTetikçi
  Rüyada Sevdiği Erkeği Görmek KodAdıTetikçi 0 159 27-06-2016, Saat: 11:45
Son Yorum: KodAdıTetikçi
  Rüyada Sürekli Aynı Kişiyi Görmek KodAdıTetikçi 0 158 27-06-2016, Saat: 11:45
Son Yorum: KodAdıTetikçi
  Rüyada Sevdiği İnsanı Görmek KodAdıTetikçi 0 134 27-06-2016, Saat: 11:44
Son Yorum: KodAdıTetikçi

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi