Torrent Dükkanı, Torrent Oyun, Torrent Film, Torrent Dizi, Full İndir

Forum kuralları!

Merhaba! Forumlarımızda herhangi bir aktivitede bulunmadan önce, forum düzeni ve kalıcılığı için lütfen forum kurallarını okuyunuz.

Forum Kuralları
Bilgi? Yeni temamız aktif edilmiştir, iyi forumlar dileriz.
Sağolun! Gün geçtikçe büyüyor ve gelişiyoruz destek verenlere teşekkür ederiz.
Dikkat! Kurallara uymayan üyeler uyarılmaksızın siteden men edilecektir.
Süper:) Yeni kampanyalarımızla sizlere yenilikler katmaya devam ediyoruz.
 
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spor polisi geliyor!
(Okunma: 500)
WaRGoD
#1
LarXk2x.jpg

Cumhurbaşkanı'nın açıklamaları sonrası düğmeye basıldı. Gelecek sezondan itibaren salonlar ve sahalarda özel yetiştirilmiş spor polisleri görev yapacak.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Artık özel güvenlik tarih olmalıdır. Stadyumlarda, hastanelerde görev tümüyle polislere bırakılmalı”
sözleri spor teşkilatı başta olmak üzere TFF ve diğer federasyonları harekete geçirdi.
Özel güvenliğin görevini yerine getiremediğinin saptanması üzerine başta statlar olmak üzere her türlü spor salonu ve sahalarda görev yapmak
üzere özel polis birimi oluşturulacak. Bu birim gelecek sezondan itibaren görev yapacak ve saha içi ve dışı güvenliği sağlayacak. Özellikle
müsabakalara girenler sıkı kontrolden geçirecek, olay çıkarması muhtemel olan holiganlar alanlardan uzaklaştıracak. Özel güvenlikte genç yaşta
görev yapanlar da eğitimden geçtikten sonra bu birimlerde görev alabilecek. Spor müsabakalarında görev yapacak polislere ayrıca ek ücret ödenecek.
Ara
Cevapla
 


Anahtar Kelimeler

Spor polisi geliyor!, Spor polisi geliyor! indir, Spor polisi geliyor! Videosu, Spor polisi geliyor! online izle, Spor polisi geliyor! Bedava indir, Spor polisi geliyor! Yükle, Spor polisi geliyor! Hakkında, Spor polisi geliyor! nedir, Spor polisi geliyor! Free indir, Spor polisi geliyor! oyunu, Spor polisi geliyor! downloadHızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi