Torrent Dükkanı, Torrent Oyun, Torrent Film, Torrent Dizi, Full İndir
mod başvuru

İndirme Limiti Kalkmıştır

Forum kuralları!

Merhaba! Forumlarımızda herhangi bir aktivitede bulunmadan önce, forum düzeni ve kalıcılığı için lütfen forum kurallarını okuyunuz.

Forum Kuralları
Bilgi? Sitede Önemli Değişiklik Ve Farklılıklar. Herkesin Okumasında Fayda Var! ["TIKLAYINIZ."]
#BaşvuruYap Yetkili Alımları Başlamıştır! Sitede Görevli Olmak İsteyen Arkadaşlar Konuyu İnceleyebilir, Detaylar İçin: ["TIKLAYINIZ."]
Süper:) VİP Üyelik Ayrıcalıklarından Yararlanmak İçin Buraya! Ömür Boyu VİP Üye Olabilirsiniz Detaylar Konumuzda: ["TIKLAYINIZ."]
Dikkat! Emeklere Karşılık Olarak Konulara Yorumlarını Eksik Etmeyiniz. Kurallara Uymayanlar Siteden Men Edilecektir! Torrentleri Seed Ediniz.!

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ali Kundilli (2015) - BRRip XviD - Sansürsüz - Yerli Film - Torrent İndir
(Okunma: 25715)
WaRGoD
BRRip 
HxILbl2.jpg

Ali Kundilli
Boyut: 1.16 GB

Hakk%C4%B1nda.png
Vizyon Tarihi: 20 Şubat 2015

Yapımı : 2015 - Türkiye
Tür : Komedi
Yönetmen : Bülent İşbilen
Oyuncular : Cem Gelinoğlu ,  Sami Aksu ,  Ezgi Tombul ,  Zeynep Aktuğ ,  Emre Mutlu
Senaryo : Cem Gelinoğlu
Yapımcı : Faruk Aksoy

Ali Kundilli karakteri, modern hayat şartlarını, sigortalı ve sabit bir iş olanağını reddeden, sürekli olarak kendi projelerini üreten ve günün birinde bi projelerinin birileri tarafından keşfedileceğine inanan bir mucittir. 
Kendisiyle aynı hayalleri paylaşan Vedat ile aynı mahallede yaşayan Ali, en yakın arkadaşının sisteme yenik düşmesi ve birlikte kurdukları bu hayalleri terk etmesiyle birlikte yalnız kalır. Nitekim Vedat'ın sevdiği 
kadın ile evlenebilmesi için düzenli bir hayata ve sigortalı bir işe ihtiyacı vardır. Ne yazık ki benzer şartlar Ali için de geçerlidir. Fakat genç mucit, sevdiği kadın olan İlknur'u prensesler gibi yaşatabilmek adına hayallerinin 
kuyruğunu kovalamaya devam eder. Ancak her şey Vedat ile Ayşe'nin kına gecesinde tamamen değişecektir!..
lFOnER3.png
rmIclPR.jpg
2PqlzjV.jpg
OsPNQL3.jpg
b6WeH2N.png

Q0G88mc.png
Ekli dosyalar kısmından indirebilirsiniz.
Ek Dosyalar
.torrent   [TorrentDukkanı ]Ali.Kundilli.2015.Yerli.Film.Sansürsüz.DVDRip.XviD.torrent (Dosya Boyutu: 1.86 KB / İndirme Sayısı: 2,470)
.torrent   [TD] Ali Kundilli (2015) - BRRip XviD - Sansürsüz - Yerli Film - Torrent İndir.torrent (Dosya Boyutu: 11.58 KB / İndirme Sayısı: 508)
.torrent   [TD] Ali Kundilli (2015) - DVDRip XviD - Yerli Film - Torrent İndir.torrent (Dosya Boyutu: 13.76 KB / İndirme Sayısı: 283)
Son Düzenleme: 29-11-2015, Saat: 17:58, Düzenleyen: TD Suspect Man

Ara
zülküf
sayın admin lütfen sansürsüz olanı ekler misiniz,filmi her karesi bip li,izlenmiyor ki
Ara
WaRGoD
(26-05-2015, Saat: 12:00)zülküf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sayın admin lütfen sansürsüz olanı ekler misiniz,filmi her karesi bip li,izlenmiyor ki

öncelıkle merhaba zülküf kardes sansursuzu nete düşer düşmez ekliyeceğimden hiç şüphen olmasın ıyı forumlar dılerım
Son Düzenleme: 26-05-2015, Saat: 19:44, Düzenleyen: WaRGoD

Ara
amancan
admin kac 360p mi 480 mi
Ara
legolascaner
sansürlü torrenti mi bu beyler ?
Benim kudretimin ulaştığı yere onların hayalleri bile ulaşamaz.

FATİH SULTAN MEHMET
Ara
phriS
ya arkadasar ne kadar küfür duymaya meraklısınız. Her karesi dedigin film de toplasan 6 kelime de küfür var baska birşey yok.
'En iyi insan, beni yokluğuyla ödüllendiren
insandır.'
dostlarım..
Ara
zülküf
arkadaş küfre merakımızdan değil, dsmart movie türkten alıntı yapılmış,görüntü kalitesi düşük,ben oturup izlemiyorum,dükkanda satıyorum ondan,bu benim en doğal hakkım,isterim istemem kimseyi ilgilendirmez,adam akıllı adminden rica ettim,neden zoruna gidiyor ki anlam veremedim,teşekkürler
Ara
WaRGoD
Link Güncellendi Ali kundillli Sansürsüz olarak eklenmiştir İyi seyirler

Ara
aquella
emeğinize sağlık
Ara
hakser12
torrent 
nasıl indirecegımı anlmadım anlatırmısın ? Huh
Ara

Anahtar Kelimeler

Ali Kundilli (2015) - BRRip XviD - Sansürsüz - Yerli Film - Torrent İndir, Ali Kundilli (2015) - BRRip XviD - Sansürsüz - Yerli Film - Torrent İndir indir, Ali Kundilli (2015) - BRRip XviD - Sansürsüz - Yerli Film - Torrent İndir Videosu, Ali Kundilli (2015) - BRRip XviD - Sansürsüz - Yerli Film - Torrent İndir online izle, Ali Kundilli (2015) - BRRip XviD - Sansürsüz - Yerli Film - Torrent İndir Bedava indir, Ali Kundilli (2015) - BRRip XviD - Sansürsüz - Yerli Film - Torrent İndir Yükle, Ali Kundilli (2015) - BRRip XviD - Sansürsüz - Yerli Film - Torrent İndir Hakkında, Ali Kundilli (2015) - BRRip XviD - Sansürsüz - Yerli Film - Torrent İndir nedir, Ali Kundilli (2015) - BRRip XviD - Sansürsüz - Yerli Film - Torrent İndir Free indir, Ali Kundilli (2015) - BRRip XviD - Sansürsüz - Yerli Film - Torrent İndir oyunu, Ali Kundilli (2015) - BRRip XviD - Sansürsüz - Yerli Film - Torrent İndir download

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Çalgı Çengi 2 İkimiz (2017) | Yerli Film Sansürsüz | DVDRip XviD | Torrent İndir TD MĀçĀ ₭ıƵı 29 1,176 21-05-2017, Saat: 23:39
Son Yorum: mhmtkd
1080p Vezir Parmağı (2017) Yerli Film Sansürsüz |1080p | WEB-DL | x264 | Torrent İndir TD MĀçĀ ₭ıƵı 23 1,832 21-05-2017, Saat: 07:15
Son Yorum: theregenesis
720p Çakallarla Dans 4 (2016) Sansürsüz - 720p x264 - Yerli Film - Torrent İndir TD MĀçĀ ₭ıƵı 297 116,590 18-05-2017, Saat: 12:14
Son Yorum: alpay4569
  Dağ II | 2016 | Yerli Film | WEBRip | XviD | Torrent İndir TD MĀçĀ ₭ıƵı 42 3,313 17-05-2017, Saat: 14:44
Son Yorum: tatil08
720p İkimizin Yerine 2016 | Yerli Film | 720P | Torrent İndir TD MĀçĀ ₭ıƵı 33 3,794 17-05-2017, Saat: 00:49
Son Yorum: barisakca@hotmail.com

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi