Torrent Dükkanı, Torrent Oyun, Torrent Film, Torrent Dizi, Full İndir
mod başvuru

İndirme Limiti Kalkmıştır

Forum kuralları!

Merhaba! Forumlarımızda herhangi bir aktivitede bulunmadan önce, forum düzeni ve kalıcılığı için lütfen forum kurallarını okuyunuz.

Forum Kuralları
Bilgi? Sitede Önemli Değişiklik Ve Farklılıklar. Herkesin Okumasında Fayda Var! ["TIKLAYINIZ."]
#BaşvuruYap Yetkili Alımları Başlamıştır! Sitede Görevli Olmak İsteyen Arkadaşlar Konuyu İnceleyebilir, Detaylar İçin: ["TIKLAYINIZ."]
Süper:) VİP Üyelik Ayrıcalıklarından Yararlanmak İçin Buraya! Ömür Boyu VİP Üye Olabilirsiniz Detaylar Konumuzda: ["TIKLAYINIZ."]
Dikkat! Emeklere Karşılık Olarak Konulara Yorumlarını Eksik Etmeyiniz. Kurallara Uymayanlar Siteden Men Edilecektir! Torrentleri Seed Ediniz.!

 
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Easy CD-DA Extractor v8.0.1.2 - MP3gain - Full - Torrent İndir
(Okunma: 565)
TD Dante1905™
#1
torrent 
screenshot573-0.png

Easy CD-DA Extractor v8.0.1.2 - MP3gain - Full - Torrent İndir
Boyut: 6 MB

Hakk%C4%B1nda.png

Easy CD-DA Extractor bir ses dosyası düzenleme yazılımıdır. Yazılım müzik CD'lerini 'rip'leme, ses dosyalarının biçimlerini birbirine dönüştürme, müzik CD'leri oluşturma, MP3, WMA CD'leri yazdırma olmak üzere 4 önemli işleve sahiptir. Tüm popüler ses dosyası biçimlerini desteklemektedir.

Müzik CD'lerini 'Rip'leme
Müzik CD'lerinizi itina ile 'rip'lemenizi sağlayan, yüksek performanslı bir CD 'rip'leme motoruna sahiptir. Kopya koruma özelliğine sahip CD'ler üzerinde de işlem yapabilen yazılım, fena hâlde çizilmiş diskleri de okuyabilmektedir. 'Rip'lenen müzik CD'lerine ID3 ve ID3V2 biçimli ilave metaverileri yazdırma şansınız da bulunmaktadır. Bu ilave metaverileri sizin 'rip'lemiş olduğunuz dosyalara özel adlar vermenizi, kodlayan kişinin adını yazmanızı, yorum yapabilmenizi sağlamaktadır.

Not: 'Rip'leme teriminden kasıt Audio biçimli ses dosyalarından oluşan bir CD'yi MP3, WMA, WMV gibi popüler ses biçimlerine dönüştürerek bilgisayarınıza kaydetmektir.

Ses Dosyası Biçimlerini Dönüştürme
Bilgisayarınızda kayıtlı ses dosyalarının biçimlerini birbirleri arasında dönüştürme işlemini mükemmel şekilde yapabilen yazılım, dosyalar üzerindeki ID3 ve ID3V2 biçimli metaverisi bilgileri üzerinde düzenleme yapabilmektedir. Sanatçı adı, parça adı, müzik tarzı, çıkış yılı bilgilerini sıfırdan girebilir ya da mevcut bilgiler üzerinde değişiklik yapabilirsiniz. Daha da önemlisi dönüşüm yapacağınız ses dosyaları üzerinde Bit değerlerini değiştirerek kalite ayarı yapabilirsiniz. Dönüştürme hızı ve kalitesi mükemmel olan bu yazılımın en önemli ve işlevsel bölümü de bu alandır.

Müzik CD'leri Oluşturma
Bilgisayarınızda kayıtlı olan ses dosyalarını Audio biçimli müzik CD'leri şeklinde yazdırma işlemi yapabilirsiniz. Tüm popüler ses dosyası biçimlerinden ister tek bir biçimde ister karışık biçimlerde seçerek Audio CD olarak tanımlanan diskler oluşturabilirsiniz. Oluşturacağınız bu CD'lerin üzerine albüm, sanatçı, parça adlarını da yazabilmenize imkan tanıyan bu bölüm sade görünümü ile oldukça kolay işlem yapmanızı da sağlamaktadır.

MP3, WMA CD'leri Yazdırma
Sahip olduğunuz ses dosyalarını MP3, WMA biçiminde CD'ler halinde yazdırmanızı sağlayan bu işlev, ayrıca standart veri CD'leri oluşturmanıza da imkan vermektedir. Veri CD'lerinin içerisini karışık biçimli ses dosyalarını seçerek yazdırabilirsiniz. Uluslararası kod desteği ile Türkçe karakter sorunu da yaşamayacağız alanda uzun dosya adına sahip parçalarınızı da tereddütsüz seçebilirsiniz.

Yukarı da yazılımın sahip olduğu 4 temel işlev açıklanmıştır. Bu işlevlerine ek olarak yazılımın şu özellikleri bulunmaktadır:
Türkçe dil desteği
Ses dosyaları üzerinde normalizasyon yapabilme. Yani dönüştürülen ya da 'rip'lenen dosyalarınızın aynı ses şiddetine sahip olması sağlanmaktadır.
Ses dosyalarında güçlendirme ve zayıflatma yapabilme
Dahili bir CD oynatma aracına sahip olma
Ses dosyalarının başındaki ve sonundaki sessiz bölümleri kesebilme
M3U biçiminde çalma listeleri oluşturabilme
CD'ye yazdırılan dosyalar arasında bir zaman dilimi koyabilme
CD yazdırma hatalarının önüne geçebilmek için BURN-Proof özelliği
30 ayrı dile destek verme
Amazon arama motoru üzerinden albüm bilgileri yükleyebilme
Sürükle-bırak desteği.

Desteklenen Ses Dosyası Biçimleri:
3G2, 3GP, MP1, MP2, MP3, Windows Media Audio, Ogg Vorbis, MP4, M4A, AAC, aacPlus (HE-AAC, AAC+, HE-AAC+PS, eAAC+), FLAC, Musepack, WavPack, WAV, AIFF, Monkey's Audio, CUE ve M3U.

Yazılımın Son Sürümündeki Değişiklikler
Tam uluslararası kod desteği (Çince ve Japonca destekleri de eklendi).
UTF8 ve uluslararası kod desteği ile Cue Sheets, yani kalıp ses dosyası desteği
UTF8 ve uluslararası kod desteği ile M3U biçimli çalma listesi oluşturma desteği
UTF8 ve uluslararası kod desteği ile ID3V2 biçimli metaverisi desteği
İnternet üzerinden metaverisi yükleme desteği
Metaverilerini sıkıştırma desteği
Ses normalizasyon özelliği geliştirildi.
Ogg Vorbis kodlayıcısının son sürümüne destek
Kullanıcı arayüzü geliştirildi.
Bu 11 sürümüyle meta veri editörü, DVD yazma aracı eklenmiş ve kullanıcı arayüzüyle performans geliştirilmiştir.
Q0G88mc.png
Ek Dosyalar Kısmından İndirebilirsiniz.
Ek Dosyalar
.torrent   Easy.CD-DA.Extractor.v8.0.1.2.Incl.Patc.torrent (Dosya Boyutu: 4.77 KB / İndirme Sayısı: 8)
Cj3BjLx.jpg

HVh684T.jpg
Cevapla
 


Anahtar Kelimeler

Easy CD-DA Extractor v8.0.1.2 - MP3gain - Full - Torrent İndir, Easy CD-DA Extractor v8.0.1.2 - MP3gain - Full - Torrent İndir indir, Easy CD-DA Extractor v8.0.1.2 - MP3gain - Full - Torrent İndir Videosu, Easy CD-DA Extractor v8.0.1.2 - MP3gain - Full - Torrent İndir online izle, Easy CD-DA Extractor v8.0.1.2 - MP3gain - Full - Torrent İndir Bedava indir, Easy CD-DA Extractor v8.0.1.2 - MP3gain - Full - Torrent İndir Yükle, Easy CD-DA Extractor v8.0.1.2 - MP3gain - Full - Torrent İndir Hakkında, Easy CD-DA Extractor v8.0.1.2 - MP3gain - Full - Torrent İndir nedir, Easy CD-DA Extractor v8.0.1.2 - MP3gain - Full - Torrent İndir Free indir, Easy CD-DA Extractor v8.0.1.2 - MP3gain - Full - Torrent İndir oyunu, Easy CD-DA Extractor v8.0.1.2 - MP3gain - Full - Torrent İndir downloadKonu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
torrent WinRAR - 5.40 Final - TR - Full - Torrent İndir TD TavukSuyunaÇorba 3 319 05-03-2017, Saat: 18:15
Son Yorum: huseyinylds
torrent Total Video Converter - 3.71 Full - Torrent İndir TD TavukSuyunaÇorba 1 181 05-03-2017, Saat: 00:58
Son Yorum: ferdi_basel
torrent IObit Driver Booster - Pro Full 3.3.1.749 - Türkçe - Torrent İndir TD TavukSuyunaÇorba 0 220 02-03-2017, Saat: 17:41
Son Yorum: TD TavukSuyunaÇorba
torrent CorelDRAW Graphic Suite - X8 Full Türkçe - 2016 - Torrent İndir TD TavukSuyunaÇorba 0 297 01-03-2017, Saat: 20:27
Son Yorum: TD TavukSuyunaÇorba
torrent Adobe - Dreamweaver - CS6 Full - Torrent İndir TD TavukSuyunaÇorba 1 277 01-03-2017, Saat: 10:32
Son Yorum: dikmenm

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi