Torrent Dükkanı, Torrent Oyun, Torrent Film, Torrent Dizi, Full İndir
mod başvuru

İndirme Limiti Kalkmıştır

Forum kuralları!

Merhaba! Forumlarımızda herhangi bir aktivitede bulunmadan önce, forum düzeni ve kalıcılığı için lütfen forum kurallarını okuyunuz.

Forum Kuralları
Bilgi? Sitede Önemli Değişiklik Ve Farklılıklar. Herkesin Okumasında Fayda Var! ["TIKLAYINIZ."]
#BaşvuruYap Yetkili Alımları Başlamıştır! Sitede Görevli Olmak İsteyen Arkadaşlar Konuyu İnceleyebilir, Detaylar İçin: ["TIKLAYINIZ."]
Süper:) VİP Üyelik Ayrıcalıklarından Yararlanmak İçin Buraya! Ömür Boyu VİP Üye Olabilirsiniz Detaylar Konumuzda: ["TIKLAYINIZ."]
Dikkat! Emeklere Karşılık Olarak Konulara Yorumlarını Eksik Etmeyiniz. Kurallara Uymayanlar Siteden Men Edilecektir! Torrentleri Seed Ediniz.!

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.5/5 - 12 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kardeşim Benim (2015) - HDRip XviD - Yerli Film - Torrent İndir
(Okunma: 207590)
TD Suspect Man
HDRip 
CGKbuNJ.jpg

kardeşim benim torrent indir, kardeşim benim torrent film indir, kardeşim benim hd indir, kardeşim benim full indir, kardeşim benim torrentle indir
j5MDH3b.png
Vizyon Tarihi: 15 Ocak 2016
Yapımı : 2015 - Türkiye
Tür : Dram
Yönetmen : Mert Baykal
Oyuncular : Murat Boz ,  Burak Özçivit ,  Aslı Enver ,  Burak Satıbol ,  Ahmet Gülhan

Sakin ve gizemli bir karaktere sahip olan Hakan, 30 yaşında alternatif müzik yapan ünlü bir sanatçıdır. Magazinden uzak bir hayat sürmeye çalışsa da kardeşi Ozan ile olan küslükleri magazinin ilgisini çeker. Ozan ise 28 yaşında ünlü bir pop yıldızıdır. Abisinin aksine neşeli, esprili, konuşkan ve sosyal biridir. Araları yıllardır düzelmeyen iki kardeş uzun zamandır bir araya gelmemiş, hatta babalarının hastalığında dahi farklı zamanlarda ziyaretine gitmişlerdir. Bu soğukluğun nedeni ise çocukluk yıllarına kadar uzanmaktadır. 
Annlerini küçük yaşta kaybeden iki kardeşin babaları Erkan düğün şarkılığı ile geçimini sağlamaktadır. Üçü kasaba kasaba düğünlerde dolaşmış, küçüklüklerini resmen göçebe bir şekilde sürdürmüşlerdir. Bu dönemde babası küçük kardeş Ozan’ın tüm sorumluluğunu, abisi Hakan'a devreder. Abi Hakan bu yüzden erken olgunlaşır. Ozan ise Hakan’ın içinde kalan çocukluğu doya doya yaşamıştır. Bu ikili durum abi kardeş ilişkisini zamanla zedeler...
Babalarının cenazesi iki kardeşi yıllar sonra bir araya getiren yegane şeydir. Her ikisi de son görevlerini yerine getirip bir an önce kendi hayatlarına geri dönmeyi planlarken, geride kalan vasiyet her şeyi değiştirecektir.
Filmin başrollerde Murat Boz, Burak Özçivit, Aslı Enver yer alıyor.
Kod:
Format            : AVI at 1 692 Kbps
Length            : 1.36 GiB for 1s 55dk 17s 328ms

Video #0          : MPEG-4 Visual at 1 560 Kbps
Aspect            : 720 x 288 (2.500) at 25.000 fps

Audio #0          : MPEG Audio at 128 Kbps
Infos             : 2 kanal, 48.0 KHz
lFOnER3.png
8ZObVd.png
b6WeH2N.png

Q0G88mc.png
"Ekli Dosyalar" kısmından indirebilirsiniz.

[hide]Filmi indirmek için TIKLAYINIZ.
En son filmleri ilk önce indirmek için "VİP" üye olunuz![/hide]

Önemli Not: Lütfen indirdiğiniz torrentleri yükleme işlemi bittikten sonra seed (gönderme) ediniz.
Yorum yapmayı unutmayınız. Emeğe karşı istediklerimizi yapmak zor değil.
Ek Dosyalar
.torrent   [TD] Kardeşim Benim (2015) - HDRip XviD - Yerli Film - Torrent İndir.torrent (Dosya Boyutu: 15.03 KB / İndirme Sayısı: 5,849)
.torrent   [TD] Kardeşim Benim (2015) - DVDRip XviD - Yerli Film - Torrent İndir.torrent (Dosya Boyutu: 14.04 KB / İndirme Sayısı: 1,621)
Son Düzenleme: 18-04-2016, Saat: 03:24, Düzenleyen: TD Suspect Man
sait
merak ediyorum filmi.
Ara
TD Suspect Man
(16-01-2016, Saat: 06:05)sait Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merak ediyorum filmi.

Bende öyle bekleyip göreceğiz..
misternk
Teşekkürler.
Ara
citymen34
teşekkürler...
Ara
ressxpo0l58
teşekkürler
Ara
dejavu41
Teşekkürler.
Ara
erkay42
tskler
Ara
yasin_erdogan
tesekkur
Ara
terdur
Teşekkürler
Ara

Anahtar Kelimeler

Kardeşim Benim (2015) - HDRip XviD - Yerli Film - Torrent İndir, Kardeşim Benim (2015) - HDRip XviD - Yerli Film - Torrent İndir indir, Kardeşim Benim (2015) - HDRip XviD - Yerli Film - Torrent İndir Videosu, Kardeşim Benim (2015) - HDRip XviD - Yerli Film - Torrent İndir online izle, Kardeşim Benim (2015) - HDRip XviD - Yerli Film - Torrent İndir Bedava indir, Kardeşim Benim (2015) - HDRip XviD - Yerli Film - Torrent İndir Yükle, Kardeşim Benim (2015) - HDRip XviD - Yerli Film - Torrent İndir Hakkında, Kardeşim Benim (2015) - HDRip XviD - Yerli Film - Torrent İndir nedir, Kardeşim Benim (2015) - HDRip XviD - Yerli Film - Torrent İndir Free indir, Kardeşim Benim (2015) - HDRip XviD - Yerli Film - Torrent İndir oyunu, Kardeşim Benim (2015) - HDRip XviD - Yerli Film - Torrent İndir download

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
720p Dağ 2 (2016) - 720p WEB-DL - Yerli Film - Torrent İndir TD MĀçĀ ₭ıƵı 392 66,301 11 saat önce
Son Yorum: gokalpunlusoy
BRRip Oflu Hocanın Şifresi 2 - 2016 Yerli Film Sansürsüz BRRİP Torrent İndir TD ZeusunOğlu 64 6,273 11 saat önce
  Yok Artık 2 (2016) - 720p - Sansürsüz - Yerli Film - Torrent İndir TD Dante1905™ 14 2,013 11 saat önce
DVDRip Yaktın Beni (2015) - DVDRip XviD HDTurk - Yerli Film - Torrent İndir TD Suspect Man 49 7,025 Dün, Saat: 21:10
Son Yorum: nejdet.gr
1080p Emicem Hospital (2016) - Yerli Film Sansürsüz 1080p WEB-DL x264 - Torrent İndir TD Suspect Man 7 560 Dün, Saat: 21:07
Son Yorum: nejdet.gr

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi