Torrent Dükkanı, Torrent Oyun, Torrent Film, Torrent Dizi, Full İndir
mod başvuru

İndirme Limiti Kalkmıştır

Forum kuralları!

Merhaba! Forumlarımızda herhangi bir aktivitede bulunmadan önce, forum düzeni ve kalıcılığı için lütfen forum kurallarını okuyunuz.

Forum Kuralları
Bilgi? Sitede Önemli Değişiklik Ve Farklılıklar. Herkesin Okumasında Fayda Var! ["TIKLAYINIZ."]
#BaşvuruYap Yetkili Alımları Başlamıştır! Sitede Görevli Olmak İsteyen Arkadaşlar Konuyu İnceleyebilir, Detaylar İçin: ["TIKLAYINIZ."]
Süper:) VİP Üyelik Ayrıcalıklarından Yararlanmak İçin Buraya! Ömür Boyu VİP Üye Olabilirsiniz Detaylar Konumuzda: ["TIKLAYINIZ."]
Dikkat! Emeklere Karşılık Olarak Konulara Yorumlarını Eksik Etmeyiniz. Kurallara Uymayanlar Siteden Men Edilecektir! Torrentleri Seed Ediniz.!

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.5/5 - 6 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Güncel Tracker Listesi
(Okunma: 177518)
emrezorbaci
evlilik programların da bukadar eş aramıyorlar 3 saattir ''eşler aranıyor '' diyor yardım..
Ara
goldencheef
torrent 
Daha öncede bir başka bir film için yazmıştım cevap alamadım şimdi aynı sorunu kafes filmi için yaşıyorum torrenti eklediğim zaman DHT, Eş Değişimi ve Yerel Eş Bulma ifadelerinin karşılığında "İzin Verilmedi" uyarısı alıyorum. Eğer indirmemize izin verilmeyecek ise veya bir sorun var ise site yönetiminden bu sorunu çözülmesini talep ediyorum.
Ara
TD Suspect Man
(03-01-2016, Saat: 22:32)goldencheef Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Daha öncede bir başka bir film için yazmıştım cevap alamadım şimdi aynı sorunu kafes filmi için yaşıyorum torrenti eklediğim zaman DHT, Eş Değişimi ve Yerel Eş Bulma ifadelerinin karşılığında "İzin Verilmedi" uyarısı alıyorum. Eğer indirmemize izin verilmeyecek ise veya bir sorun var ise site yönetiminden bu sorunu çözülmesini talep ediyorum.

Sorununuz tamamen seed kaynaklı bir problemden ibaret yani indirmeye çalıştığınız (film, oyun, dizi vs.) göndermesi olmayan ölü torrentlerdir bunları aşmak için her indirdiğiniz torrenti en az 2 gün seed (gönderme) bırakınız. Başlamayan torrentleri kırık link bölümüne konu açarak yada konunun altında bulunan rapor et seçeneğiyle Yönetime bildirebilirsiniz gerekli düzenlemeler başlatılacaktır ilginiz ve alakanız için teşekkürler iyi vakit geçirmek dileğiyle esenle kalınız..
torun1010
torrenti göremedim
Ara
telsad
flımı nasıl ındırıcem ....??????????
Ara
TD Suspect Man
(22-01-2016, Saat: 19:14)telsad Adlı Kullanıcıdan Alıntı: flımı nasıl ındırıcem ....??????????

Hangi filmi?
rvolkanerdemli
teşekkürler
Ara
batuhan9
birsi bana yardım etsin
bn indiremiyorum4

birsi bana yardım etsin
bn indiremiyorum4
Son Düzenleme: 01-02-2016, Saat: 19:30, Düzenleyen: batuhan9
Ara
yusufgs24
indiriliyo diyo ama ilerlemiyo neden
Ara
ultrAslan
İşe yaramayan konuların altına yorum olarak belirtin. O konuya ait torrentleri bulabilirsek yenileyelim. İlginiz için teşekkürler.
İndirdiğiniz torrentleri lütfen seed ediniz ve konuları yorumsuz bırakmayınız.
[img=0x81]http://1.bp.blogspot.com/-h7hMNV82-Cc/VSweOKxqctI/AAAAAAAACQs/M4Byolj4oX0/s1600/Ay%2BY%C4%B1ld%C4%B1z.png[/img]

Anahtar Kelimeler

Güncel Tracker Listesi, Güncel Tracker Listesi indir, Güncel Tracker Listesi Videosu, Güncel Tracker Listesi online izle, Güncel Tracker Listesi Bedava indir, Güncel Tracker Listesi Yükle, Güncel Tracker Listesi Hakkında, Güncel Tracker Listesi nedir, Güncel Tracker Listesi Free indir, Güncel Tracker Listesi oyunu, Güncel Tracker Listesi download

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
torrent En Hızlı GÜNCEL Tracker Listesi 6 HAYRO K. 0 374 26-02-2017, Saat: 14:27
Son Yorum: HAYRO K.
torrent En Hızlı GÜNCEL Tracker Listesi 5 HAYRO K. 0 150 26-02-2017, Saat: 14:27
torrent En Hızlı GÜNCEL Tracker Listesi 4 HAYRO K. 0 188 26-02-2017, Saat: 14:25
  En Hızlı GÜNCEL Tracker Listesi 3 HAYRO K. 0 125 26-02-2017, Saat: 14:23
  En Hızlı GÜNCEL Tracker Listesi 2 HAYRO K. 0 130 26-02-2017, Saat: 14:20

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi