Torrent Dükkanı, Torrent Oyun, Torrent Film, Torrent Dizi, Full İndir
mod başvuru

İndirme Limiti Kalkmıştır

Forum kuralları!

Merhaba! Forumlarımızda herhangi bir aktivitede bulunmadan önce, forum düzeni ve kalıcılığı için lütfen forum kurallarını okuyunuz.

Forum Kuralları
Bilgi? Sitede Önemli Değişiklik Ve Farklılıklar. Herkesin Okumasında Fayda Var! ["TIKLAYINIZ."]
#BaşvuruYap Yetkili Alımları Başlamıştır! Sitede Görevli Olmak İsteyen Arkadaşlar Konuyu İnceleyebilir, Detaylar İçin: ["TIKLAYINIZ."]
Süper:) VİP Üyelik Ayrıcalıklarından Yararlanmak İçin Buraya! Ömür Boyu VİP Üye Olabilirsiniz Detaylar Konumuzda: ["TIKLAYINIZ."]
Dikkat! Emeklere Karşılık Olarak Konulara Yorumlarını Eksik Etmeyiniz. Kurallara Uymayanlar Siteden Men Edilecektir! Torrentleri Seed Ediniz.!

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.5/5 - 6 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Güncel Tracker Listesi
(Okunma: 177517)
yusufca
emeginize saglık
Ara
notoc
Teşekkürler
Ara
keserler1903
Teşekkürler
Ara
gamer34
İndir
(05-07-2015, Saat: 16:53)enoko35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Utorrentden ındırmeye çalışıyorum hıç bir tracker işe yaramıyor eşlere bağlanıyorda kalıyo

İndirmek istediğin torrent çok eski olduğu için olabilir, sunucudaki kaynak dosyasında eşler kaldırılmıştır. Yada kullandığın trackerlardaki seed oranı düşüktür. Üsttekilere ek olarak şunlarıda ekle http://www.ggmyfriend.com/2017-guncel-ve...r-listesi/

Bende şuan 25 mgb internet var 2.6 mbs download hızı ile indiriyorum
Ara
yusoso
ben hızlı ve öfkelinin torrent indirme dosyasını bulamadım ?
Ara
tuncaybjk1903
teşekkürler
Ara
TURKIYERAIL
Yararlı paylaşım
Ara

Anahtar Kelimeler

Güncel Tracker Listesi, Güncel Tracker Listesi indir, Güncel Tracker Listesi Videosu, Güncel Tracker Listesi online izle, Güncel Tracker Listesi Bedava indir, Güncel Tracker Listesi Yükle, Güncel Tracker Listesi Hakkında, Güncel Tracker Listesi nedir, Güncel Tracker Listesi Free indir, Güncel Tracker Listesi oyunu, Güncel Tracker Listesi download

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
torrent En Hızlı GÜNCEL Tracker Listesi 6 HAYRO K. 0 374 26-02-2017, Saat: 14:27
Son Yorum: HAYRO K.
torrent En Hızlı GÜNCEL Tracker Listesi 5 HAYRO K. 0 150 26-02-2017, Saat: 14:27
torrent En Hızlı GÜNCEL Tracker Listesi 4 HAYRO K. 0 188 26-02-2017, Saat: 14:25
  En Hızlı GÜNCEL Tracker Listesi 3 HAYRO K. 0 125 26-02-2017, Saat: 14:23
  En Hızlı GÜNCEL Tracker Listesi 2 HAYRO K. 0 130 26-02-2017, Saat: 14:20

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi