Torrent Dükkanı, Torrent Oyun, Torrent Film, Torrent Dizi, Full İndir
mod başvuru

İndirme Limiti Kalkmıştır

Forum kuralları!

Merhaba! Forumlarımızda herhangi bir aktivitede bulunmadan önce, forum düzeni ve kalıcılığı için lütfen forum kurallarını okuyunuz.

Forum Kuralları
Bilgi? Sitede Önemli Değişiklik Ve Farklılıklar. Herkesin Okumasında Fayda Var! ["TIKLAYINIZ."]
#BaşvuruYap Yetkili Alımları Başlamıştır! Sitede Görevli Olmak İsteyen Arkadaşlar Konuyu İnceleyebilir, Detaylar İçin: ["TIKLAYINIZ."]
Süper:) VİP Üyelik Ayrıcalıklarından Yararlanmak İçin Buraya! Ömür Boyu VİP Üye Olabilirsiniz Detaylar Konumuzda: ["TIKLAYINIZ."]
Dikkat! Emeklere Karşılık Olarak Konulara Yorumlarını Eksik Etmeyiniz. Kurallara Uymayanlar Siteden Men Edilecektir! Torrentleri Seed Ediniz.!

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Benim Hırçın Sevgilim (2008) - DVDRip XviD HDTurk - Türkçe Dublaj - Torrent İndir
(Okunma: 1467)
TD Suspect Man
DVDRip 
04zAWNm.jpg

j5MDH3b.png
Yapımı : 2008 - ABD
Tür : Dram ,  Komedi ,  Romantik
Süre: 92 Dak.
Yönetmen : Yann Samuell
Oyuncular : Elisha Cuthbert ,  Jesse Bradford ,  Chris Sarandon ,  Kate Simses ,  Elizabeth Newman
Senaryo : Kwak Jae-young ,  Victor Levin
Yapımcı : Mark Morgan ,  Guy Oseary

Film Charlie Bello’nun ilk ve son kez aşık olmasını anlatır. Sakin ve sevimli bir genç olan Charlie’nin hayatına eğlenceli ve çılgın Jordan girer. Jordan renkli olduğu kadar ruhsal olarak da dengesiz biridir. Charlie ise her geçen gün Jordan’a daha fazla aşık olmaktadır.Birbirinden farklı iki kişinin aşk hikayesini anlatan Hırçın Sevgilim / My Sassy Girl, 2008 yılında Golden Trailer Awards’da en iyi romatik film dalında Golden Trailer ödülünü kazanmıştır. Aynı zamanda, Güney Kore sinemasının en eğlenceli filmlerinden biri olan Hırçın sevgilim / My Sassy Girl, kendi ülkesinde büyük gişe başarısı kazanmış ve ardında Hollywodd’a transfer olan keyifli bir film.
Kod:
Format            : AVI at 1 075 Kbps
Length            : 704 MiB for 1s 31dk 29s 808ms

Video #0          : MPEG-4 Visual at 940 Kbps
Aspect            : 624 x 352 (1.773) at 25.000 fps

Audio #0          : MPEG Audio at 128 Kbps
Infos             : 2 kanal, 48.0 KHz
Language          : tr
lFOnER3.png
XkXWv5.jpg
b6WeH2N.png

Q0G88mc.png
"Ekli Dosyalar" kısmından indirebilirsiniz.

[hide]Filmi indirmek için TIKLAYINIZ.
En son filmleri ilk önce indirmek için "VİP" üye olunuz![/hide]

Önemli Not: Lütfen indirdiğiniz torrentleri yükleme işlemi bittikten sonra seed (gönderme) ediniz.
Yorum yapmayı unutmayınız. Emeğe karşı istediklerimizi yapmak zor değil.
Ek Dosyalar
.torrent   [TD] Benim Hırçın Sevgilim (2008) - DVDRip XviD HDTurk - Türkçe Dublaj - Torrent İndir.torrent (Dosya Boyutu: 14.27 KB / İndirme Sayısı: 95)
Son Düzenleme: 19-03-2016, Saat: 06:31, Düzenleyen: TD Suspect Man
ahmet0351
teşekkürler
Ara
victor11
teşekkürlerr
Ara
ђλ¢ҚéĐ
teşekkürler.
Ara
324107a
teşekkürler
Ara
yusufca
emeginize saglık
Ara

Anahtar Kelimeler

Benim Hırçın Sevgilim (2008) - DVDRip XviD HDTurk - Türkçe Dublaj - Torrent İndir, Benim Hırçın Sevgilim (2008) - DVDRip XviD HDTurk - Türkçe Dublaj - Torrent İndir indir, Benim Hırçın Sevgilim (2008) - DVDRip XviD HDTurk - Türkçe Dublaj - Torrent İndir Videosu, Benim Hırçın Sevgilim (2008) - DVDRip XviD HDTurk - Türkçe Dublaj - Torrent İndir online izle, Benim Hırçın Sevgilim (2008) - DVDRip XviD HDTurk - Türkçe Dublaj - Torrent İndir Bedava indir, Benim Hırçın Sevgilim (2008) - DVDRip XviD HDTurk - Türkçe Dublaj - Torrent İndir Yükle, Benim Hırçın Sevgilim (2008) - DVDRip XviD HDTurk - Türkçe Dublaj - Torrent İndir Hakkında, Benim Hırçın Sevgilim (2008) - DVDRip XviD HDTurk - Türkçe Dublaj - Torrent İndir nedir, Benim Hırçın Sevgilim (2008) - DVDRip XviD HDTurk - Türkçe Dublaj - Torrent İndir Free indir, Benim Hırçın Sevgilim (2008) - DVDRip XviD HDTurk - Türkçe Dublaj - Torrent İndir oyunu, Benim Hırçın Sevgilim (2008) - DVDRip XviD HDTurk - Türkçe Dublaj - Torrent İndir download

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
BRRip Marsilya - Marseille (2016) BRRip XviD Türkçe Dublaj - Torrent İndir TD Suspect Man 0 85 21-04-2017, Saat: 23:24
Son Yorum: TD Suspect Man
torrent Results (2015) TR BRRip 480p XviD TURG - torrent indir TURKIYERAIL 2 292 13-04-2017, Saat: 19:31
Son Yorum: kıvanc arthur
BRRip Alaaddinin yeni serüvenleri - 2015 - brrip - xvid - Türkçe Dublaj - Torrent İndir TD TavukSuyunaÇorba 7 654 05-04-2017, Saat: 09:03
Son Yorum: madmayk
Xvid Aşıklar Şehri - la la land - 2016 - dvdscr - xvid - Türkçe Dublaj - Torrent İndir TD TavukSuyunaÇorba 8 4,922 05-04-2017, Saat: 09:03
Son Yorum: madmayk
BRRip Çılgın İhtiyar - Dirty Grandpa (2016) BRRip XviD HDTurk Türkçe Dublaj - Torrent İndir TD Suspect Man 10 10,161 29-03-2017, Saat: 11:55
Son Yorum: coman

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi