Torrent Dükkanı, Torrent Oyun, Torrent Film, Torrent Dizi, Full İndir
mod başvuru

İndirme Limiti Kalkmıştır

Forum kuralları!

Merhaba! Forumlarımızda herhangi bir aktivitede bulunmadan önce, forum düzeni ve kalıcılığı için lütfen forum kurallarını okuyunuz.

Forum Kuralları
Bilgi? Sitede Önemli Değişiklik Ve Farklılıklar. Herkesin Okumasında Fayda Var! ["TIKLAYINIZ."]
#BaşvuruYap Yetkili Alımları Başlamıştır! Sitede Görevli Olmak İsteyen Arkadaşlar Konuyu İnceleyebilir, Detaylar İçin: ["TIKLAYINIZ."]
Süper:) VİP Üyelik Ayrıcalıklarından Yararlanmak İçin Buraya! Ömür Boyu VİP Üye Olabilirsiniz Detaylar Konumuzda: ["TIKLAYINIZ."]
Dikkat! Emeklere Karşılık Olarak Konulara Yorumlarını Eksik Etmeyiniz. Kurallara Uymayanlar Siteden Men Edilecektir! Torrentleri Seed Ediniz.!

 
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sword Art Online Gerçek Oluyor!
(Okunma: 551)
ђλ¢ҚéĐ
#1
sword-art-online-gercek-oluior-580x300.jpg

Sword Art Online, 2022 yılında geçen gelişmiş sanal gerçeklik gözlüğü sayesinde bilincinizi oyuna aktarabildiğiniz bir evreni anlatan ünlü bir anime. Yayınlandığı dönem sanal gerçeklik gözlüklerinin geleceği tartışmalarını arttırmış ve bir hayli ilgi toplamıştı.

IBM’in sanal gerçeklik teknolojisi yardımıyla animenin konu aldığı oyun Sword Art Online: The Begining adı altında gerçekliğe taşınıyor. IBM oyunun ilk demosunu kullanıcıların hizmetine sundu.

18-20 Mart tarihleri arasında Tokyo’da 208 kişinin katılacağı demoya ilgi bir hayli büyük. IBM’in yeni oyununu ve sanal gerçeklik teknolojisini denemek için 100.000’den fazla kişi başvuruda bulundu.

Sword Art Online:The Begining’i oynamak için kontrolcüye ihtiyacınız yok. Oyun platformunda yaptığınız her hareket algılanıyor ve oyuna aktarılarak kontrol etmenizi sağlıyor.

Sword Art Online: The Begining oyun dünyasına VRMMORPG olarak kısaltılan yeni bir terim kazandırdı. Açılımı ise Virtuel Reality Massively Multiplayer Role Playing Game.

Ekran görüntülerine bakıldığında animedeki arayüzün kullanıldığını görüyoruz. Animede yer alan bossları da oyunda görmek mümkün.

Kaynak: http://www.davutsahin.net/oyun/sword-art..._5122.html
Ara
Cevapla
TD Eneshackingž™
#2
Bilgi İçin Teşekkürler Hocam.
SylI9jU.png
Ara
Cevapla
 


Anahtar Kelimeler

Sword Art Online Gerçek Oluyor!, Sword Art Online Gerçek Oluyor! indir, Sword Art Online Gerçek Oluyor! Videosu, Sword Art Online Gerçek Oluyor! online izle, Sword Art Online Gerçek Oluyor! Bedava indir, Sword Art Online Gerçek Oluyor! Yükle, Sword Art Online Gerçek Oluyor! Hakkında, Sword Art Online Gerçek Oluyor! nedir, Sword Art Online Gerçek Oluyor! Free indir, Sword Art Online Gerçek Oluyor! oyunu, Sword Art Online Gerçek Oluyor! downloadHızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi