Torrent Dükkanı, Torrent Oyun, Torrent Film, Torrent Dizi, Full İndir
mod başvuru

İndirme Limiti Kalkmıştır

Forum kuralları!

Merhaba! Forumlarımızda herhangi bir aktivitede bulunmadan önce, forum düzeni ve kalıcılığı için lütfen forum kurallarını okuyunuz.

Forum Kuralları
Bilgi? Sitede Önemli Değişiklik Ve Farklılıklar. Herkesin Okumasında Fayda Var! ["TIKLAYINIZ."]
#BaşvuruYap Yetkili Alımları Başlamıştır! Sitede Görevli Olmak İsteyen Arkadaşlar Konuyu İnceleyebilir, Detaylar İçin: ["TIKLAYINIZ."]
Süper:) VİP Üyelik Ayrıcalıklarından Yararlanmak İçin Buraya! Ömür Boyu VİP Üye Olabilirsiniz Detaylar Konumuzda: ["TIKLAYINIZ."]
Dikkat! Emeklere Karşılık Olarak Konulara Yorumlarını Eksik Etmeyiniz. Kurallara Uymayanlar Siteden Men Edilecektir! Torrentleri Seed Ediniz.!

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Acil yardım
(Okunma: 444)
yezit_52
Merhaba siteniz cok başarılı ve tüm arkadaşlarıma öneriyorum yanlız iki isteğim var pc den siteye girdiğimde siteniz kitleniyo ve reklam sayfaları sitenizi engelliyo bu sebeble sitenize bakamıyorum ikinci isteğim ise attınız pdf dosyalarını rar olarak atarsanız sevinirim telefona indiriyorum sadece rar modunda acıyo düz pdf indinde kitliyor yazılım dolyısıyla açmıyor iyi çalışmalar dilerim
Ara
TD Suspect Man
Değerli içten düşünceleriniz ve yorumlarınız için teşekkür ederim öncelikle.. Konumuza dönecek olursak sitede bir kaç problem oldu kısa süreli reklamlarla ilgili ve lakin düzeltilmiştir rahatlıkla girebilirsiniz artık diğer sorununuzu pdf atan ilgili Moderatörümüze ileteceğim inşallah yardımcı olabilir. İyi vakit geçirmek dileğiyle esenle kalınız..
tupac13
Merhaba, reklam sorunu maalesef hala devam ediyor. Reklam olsun ama cihazı kilitleyecek kadar yoğun olunca sitede dolaşmak keyiften çok eziyet oluyor. Umarım en kısa zamanda çözülür.
Ara

Anahtar Kelimeler

Acil yardım, Acil yardım indir, Acil yardım Videosu, Acil yardım online izle, Acil yardım Bedava indir, Acil yardım Yükle, Acil yardım Hakkında, Acil yardım nedir, Acil yardım Free indir, Acil yardım oyunu, Acil yardım download

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  yardım lütfen exe nedir drburak 2 464 24-03-2016, Saat: 14:11
Son Yorum: drburak
  çok acil zülküf 3 688 04-04-2015, Saat: 16:08
Son Yorum: zülküf

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi