Torrent Dükkanı, Torrent Oyun, Torrent Film, Torrent Dizi, Full İndir
mod başvuru

İndirme Limiti Kalkmıştır

Forum kuralları!

Merhaba! Forumlarımızda herhangi bir aktivitede bulunmadan önce, forum düzeni ve kalıcılığı için lütfen forum kurallarını okuyunuz.

Forum Kuralları
Bilgi? Sitede Önemli Değişiklik Ve Farklılıklar. Herkesin Okumasında Fayda Var! ["TIKLAYINIZ."]
#BaşvuruYap Yetkili Alımları Başlamıştır! Sitede Görevli Olmak İsteyen Arkadaşlar Konuyu İnceleyebilir, Detaylar İçin: ["TIKLAYINIZ."]
Süper:) VİP Üyelik Ayrıcalıklarından Yararlanmak İçin Buraya! Ömür Boyu VİP Üye Olabilirsiniz Detaylar Konumuzda: ["TIKLAYINIZ."]
Dikkat! Emeklere Karşılık Olarak Konulara Yorumlarını Eksik Etmeyiniz. Kurallara Uymayanlar Siteden Men Edilecektir! Torrentleri Seed Ediniz.!

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Herkeze Selamlar
(Okunma: 568)
WaRGoD
Sad 
Öncelikle herkese hayırlı akşamlar diliyorum uzun bir süredir forumda aktiflik gösteremiyorum bazı sebep nedenlerden dolayı   Shy ve buna rağmen hala benı aralarında forum yonetıcısı olarak kabul eden ve bir çok zaman kahrımı çeken TD Suspect Man  BrutalAnqel cogu konularımı hiç bıkmadan usanmadan düzenleyen ultrAslan  kardeşlerime teşekkürü bir borç biliyorum
aramıza yeni arkadaşlarım yerimi aratmayan benden kat kat daha fazla emek safreden arkadaşlarımız katılmış onlarada teşekkürü bir borç bilirim
torrrent dükkanı ailesi olarak git gide büyüyoruz bunun için emek harcayan herkese teşekkürler
Not : Forum temamız çok güzel olmus  İnşallah herşeyi düzene koyar koymaz bende aranızda olacam inşallah Shy

Herşey Gönlünüzce olsun Saygı ve Sevgilerimle
             WaRGoD
Son Düzenleme: 31-05-2016, Saat: 00:09, Düzenleyen: WaRGoD

Ara
TD Suspect Man
Asıl ben sana verdiğin o paha biçilmez emeklerinden dolayı sonsuz teşekkür ederim kardeşim. Yeri geldiğinde arkadaşlığın ve desteğini hiç esirgemedin bizden, inşallah hayatında hep iyi yerlere gelirsin hak ediyorsun da.. Torrent Dükkanında yerin hiç değişmez hep aynıdır her zaman istediğin zaman.. Shy Allah'a emanet ediyorum kendine dikkat edesin.
Son Düzenleme: 31-05-2016, Saat: 00:10, Düzenleyen: TD Suspect Man
mmor2
tekrar seni görmek güzel abi inşallah hayırlısıyla gelirsin sensiz diziler hep eksik Big Grin kolay gelsin
Ara
Kod: Upload
Selam kardeşim hakkında hayırlısı olsun inşallah. Oğuz abi senden bahsetmişti aramıza katılmaya yönelik düşüncen sevindirdi bekliyoruz Smile
Ara

Anahtar Kelimeler

Herkeze Selamlar, Herkeze Selamlar indir, Herkeze Selamlar Videosu, Herkeze Selamlar online izle, Herkeze Selamlar Bedava indir, Herkeze Selamlar Yükle, Herkeze Selamlar Hakkında, Herkeze Selamlar nedir, Herkeze Selamlar Free indir, Herkeze Selamlar oyunu, Herkeze Selamlar download

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi