Torrent Dükkanı, Torrent Oyun, Torrent Film, Torrent Dizi, Full İndir
mod başvuru

İndirme Limiti Kalkmıştır

Forum kuralları!

Merhaba! Forumlarımızda herhangi bir aktivitede bulunmadan önce, forum düzeni ve kalıcılığı için lütfen forum kurallarını okuyunuz.

Forum Kuralları
Bilgi? Sitede Önemli Değişiklik Ve Farklılıklar. Herkesin Okumasında Fayda Var! ["TIKLAYINIZ."]
#BaşvuruYap Yetkili Alımları Başlamıştır! Sitede Görevli Olmak İsteyen Arkadaşlar Konuyu İnceleyebilir, Detaylar İçin: ["TIKLAYINIZ."]
Süper:) VİP Üyelik Ayrıcalıklarından Yararlanmak İçin Buraya! Ömür Boyu VİP Üye Olabilirsiniz Detaylar Konumuzda: ["TIKLAYINIZ."]
Dikkat! Emeklere Karşılık Olarak Konulara Yorumlarını Eksik Etmeyiniz. Kurallara Uymayanlar Siteden Men Edilecektir! Torrentleri Seed Ediniz.!

 
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Efsane Oyun HD Kalitede Geri Dönüyor
(Okunma: 180)
Phoique 7
#1
Birçok klasikleşen yapımlar, yenilenmiş sürümleri ile piyasada yer almaya devam ediyor. Sızdırılan açıklamalar ile bu harekete Blizzard ekibinin de katılacağını görüyoruz.

starcraft.PNG

Video oyun sektöründe başarıyı yakalayan ve bunu sürekli hale getiren Blizzard Entertainment, uzun bir süredir saldırılar ile uğraşırken; sürpriz bir sızıntı bizleri karşıladı. Geliştirici ekip tarafından ilk olarak 1998 yılı içerisinde karşımıza çıkan StarCraft, kısa bir süre içerisinde kendi kitlesini oluşturmayı başarmıştı.

StarCraft II yapımı ile her ne kadar bir çağ açılmış olsa dahi, seriye gönül veren insanların ilk yapımı daha çok sevdiğini söyleyebiliriz. Eski yapımların yenilenmiş sürümleri popüler olmuş iken, Blizzard Entertainment ekibinde de bu tür bir kaynak varken, bundan faydalanmamak olmazdı diyoruz ve StarCraft HD ile sizleri tanıştırıyoruz.

Tarafını seç: Terran, Protoss ve Zerg

Kore tabanlı sitelerden birisi olan iNews24 tarafından yapılan habere göre, Blizzard Entertainment ekibi StarCraft HD için kolları sıvadı. Kökenine sadık kalacak olan yenilenmiş sürüm ile birlikte arayüzler, grafikler ve yapay zeka üzerinde birçok değişim gözler önüne serilecek.

Blizzard Entertainment ekibi içerisinde yer alan sağlam bir kaynaktan çıktığı öne sürülen StarCraft HD projesinin neredeyse yarılandığı ve Eylül ayı içerisinde de resmi açıklamanın yapılacağı bilgisi verildi. Bununla birlikte ise Kasım ayında gerçekleştirilecek olan BlizzCon etkinliği ile daha fazla detayın sunulacağı da açıklamalara eklendi.

Şu an için Blizzard Entertainment ekibi tarafından resmi bir açıklama gelmediğinin altını çizmekte fayda var. Fakat, geçtiğimiz aylar içerisinde de StarCraft, Warcraft III ve Diablo II yapımlarının yenilenmiş sürümleri için yeni çalışan aram çalışmaları da gündeme gelmişti. Ateş olmayan yerden de duman çıkmaz diyerek, önümüzdeki Eylül ayını sabırsızlık içerisinde bekliyoruz.
Cevapla
 


Anahtar Kelimeler

Efsane Oyun HD Kalitede Geri Dönüyor, Efsane Oyun HD Kalitede Geri Dönüyor indir, Efsane Oyun HD Kalitede Geri Dönüyor Videosu, Efsane Oyun HD Kalitede Geri Dönüyor online izle, Efsane Oyun HD Kalitede Geri Dönüyor Bedava indir, Efsane Oyun HD Kalitede Geri Dönüyor Yükle, Efsane Oyun HD Kalitede Geri Dönüyor Hakkında, Efsane Oyun HD Kalitede Geri Dönüyor nedir, Efsane Oyun HD Kalitede Geri Dönüyor Free indir, Efsane Oyun HD Kalitede Geri Dönüyor oyunu, Efsane Oyun HD Kalitede Geri Dönüyor downloadHızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi