Torrent Dükkanı, Torrent Oyun, Torrent Film, Torrent Dizi, Full İndir
mod başvuru

İndirme Limiti Kalkmıştır

Forum kuralları!

Merhaba! Forumlarımızda herhangi bir aktivitede bulunmadan önce, forum düzeni ve kalıcılığı için lütfen forum kurallarını okuyunuz.

Forum Kuralları
Bilgi? Sitede Önemli Değişiklik Ve Farklılıklar. Herkesin Okumasında Fayda Var! ["TIKLAYINIZ."]
#BaşvuruYap Yetkili Alımları Başlamıştır! Sitede Görevli Olmak İsteyen Arkadaşlar Konuyu İnceleyebilir, Detaylar İçin: ["TIKLAYINIZ."]
Süper:) VİP Üyelik Ayrıcalıklarından Yararlanmak İçin Buraya! Ömür Boyu VİP Üye Olabilirsiniz Detaylar Konumuzda: ["TIKLAYINIZ."]
Dikkat! Emeklere Karşılık Olarak Konulara Yorumlarını Eksik Etmeyiniz. Kurallara Uymayanlar Siteden Men Edilecektir! Torrentleri Seed Ediniz.!

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Torrent Beslenir - Tanışalım
(Okunma: 189)
OyunBozanTk
Merhaba arkadaş , Ben Tolga,Rusyada yaşıyorum torrent kullanımının önüne her gün konan takozlara baya canı sıkılmış birisi olarak,
siz sevgili forumcu arkadaşlarıma yardımcı olmak istiyorum.

Beslenmesini (seed) istediğiniz torrentlerinizi kimseye atmadan önce bana atın özel mesaj yada bu konu ile
bir kopyayı ben sizden çekeyim ne kadar sürerse sürsün.

Benim bağlantım up/down 100mbit (gündüzleri up 30'a düşebiliyor), ücretli olarak bile bu hızları türkiyede sağlamaya kalksanız zor olduğunu biliyorum çoğu yerde hala fiber yaygın değil ve olan yerlerdede hiç adil olmayan limit / kotalar uygulanıyor bizde o çileyi yıllarca çektik.

Hem AKK'ci anlayışa ders vermek hemde bilginin özgürlüğünün yolunda bir araç olmak için günde 18-20 saat açık bilgisayarımla sizleri karşılıksız seedliyeceğim, ayrıca yoğun talep gören dosyalarıda seedliyebilirim sonuçta günde 200 GB upload atabilirim hissetmeden.

Ve isterim ki bu konu ilgi görsün gerçekten boşa gitceğine size bir faydam olsun 

Not ; bilgilendirme / baz fiyat vermek için söylüyorum burada 100mbit'e kadar 30mbit yoğunluk uygulamalı (yoğunluk uygulaması aynı blok'da çok fazla kişi kullanırsa garanti edilen hızdır altına düşmez üstüne çıkar bu güne kadar en çok 35'e düştü)
Ödediğim miktar 300 ruble yani 12,5 Tl'dır
Ara

Anahtar Kelimeler

Torrent Beslenir - Tanışalım, Torrent Beslenir - Tanışalım indir, Torrent Beslenir - Tanışalım Videosu, Torrent Beslenir - Tanışalım online izle, Torrent Beslenir - Tanışalım Bedava indir, Torrent Beslenir - Tanışalım Yükle, Torrent Beslenir - Tanışalım Hakkında, Torrent Beslenir - Tanışalım nedir, Torrent Beslenir - Tanışalım Free indir, Torrent Beslenir - Tanışalım oyunu, Torrent Beslenir - Tanışalım download

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hadi tanışalım TD ZeusunOğlu 9 637 28-12-2016, Saat: 03:09
Son Yorum: sbtkms
  Merhaba :) Tanışalım Serdal7 1 237 24-10-2016, Saat: 15:58
Son Yorum: emrecan68

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi