Torrent Dükkanı, Torrent Oyun, Torrent Film, Torrent Dizi, Full İndir
mod başvuru

İndirme Limiti Kalkmıştır

Forum kuralları!

Merhaba! Forumlarımızda herhangi bir aktivitede bulunmadan önce, forum düzeni ve kalıcılığı için lütfen forum kurallarını okuyunuz.

Forum Kuralları
Bilgi? Sitede Önemli Değişiklik Ve Farklılıklar. Herkesin Okumasında Fayda Var! ["TIKLAYINIZ."]
#BaşvuruYap Yetkili Alımları Başlamıştır! Sitede Görevli Olmak İsteyen Arkadaşlar Konuyu İnceleyebilir, Detaylar İçin: ["TIKLAYINIZ."]
Süper:) VİP Üyelik Ayrıcalıklarından Yararlanmak İçin Buraya! Ömür Boyu VİP Üye Olabilirsiniz Detaylar Konumuzda: ["TIKLAYINIZ."]
Dikkat! Emeklere Karşılık Olarak Konulara Yorumlarını Eksik Etmeyiniz. Kurallara Uymayanlar Siteden Men Edilecektir! Torrentleri Seed Ediniz.!

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reklam sayfası acılıyor torrent inmiyor.
(Okunma: 281)
korchin
torrent 
merhabalar 

1 hafta boyunca film indirdip hemde gönderiyordum daha sonra tekrardan film veya oyun indirmek için girdim siteye ekli dosyalardan linkleri tıkladıgımda reklam sayfası acılıyor.Bilgisayara format attım evde 2 tane pc var 2 sınde de aynı sorun var.

acılan reklam sayfasıda http://link.tl/Lqlb ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz.
Ek Dosyalar Ekran Görüntüleri

Ara
iyibiradam
dolandırıcılıkla para kazanıyorlar heralde kardeş. bilinçli yaptıkları bir şey yani.
Ara

Anahtar Kelimeler

Reklam sayfası acılıyor torrent inmiyor., Reklam sayfası acılıyor torrent inmiyor. indir, Reklam sayfası acılıyor torrent inmiyor. Videosu, Reklam sayfası acılıyor torrent inmiyor. online izle, Reklam sayfası acılıyor torrent inmiyor. Bedava indir, Reklam sayfası acılıyor torrent inmiyor. Yükle, Reklam sayfası acılıyor torrent inmiyor. Hakkında, Reklam sayfası acılıyor torrent inmiyor. nedir, Reklam sayfası acılıyor torrent inmiyor. Free indir, Reklam sayfası acılıyor torrent inmiyor. oyunu, Reklam sayfası acılıyor torrent inmiyor. download

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi