Torrent Dükkanı, Torrent Oyun, Torrent Film, Torrent Dizi, Full İndir
mod başvuru

İndirme Limiti Kalkmıştır

Forum kuralları!

Merhaba! Forumlarımızda herhangi bir aktivitede bulunmadan önce, forum düzeni ve kalıcılığı için lütfen forum kurallarını okuyunuz.

Forum Kuralları
Bilgi? Sitede Önemli Değişiklik Ve Farklılıklar. Herkesin Okumasında Fayda Var! ["TIKLAYINIZ."]
#BaşvuruYap Yetkili Alımları Başlamıştır! Sitede Görevli Olmak İsteyen Arkadaşlar Konuyu İnceleyebilir, Detaylar İçin: ["TIKLAYINIZ."]
Süper:) VİP Üyelik Ayrıcalıklarından Yararlanmak İçin Buraya! Ömür Boyu VİP Üye Olabilirsiniz Detaylar Konumuzda: ["TIKLAYINIZ."]
Dikkat! Emeklere Karşılık Olarak Konulara Yorumlarını Eksik Etmeyiniz. Kurallara Uymayanlar Siteden Men Edilecektir! Torrentleri Seed Ediniz.!

 
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Victor Vran Güncelleniyor
(Okunma: 564)
WaRGoD
#1
o7E2AEj.jpg

Tropico’nun yapımcısı Haemimont Games Victor Vran isimli isometrik açılı aksiyon RPG oyunu Erken Erişime açılmıştı ve sizlere duyurmuştuk. Oyun güncellenmeye ve oyuncularına kulak vermeye devam ediyor. Victor Vran geniş bir silah, kıyafet seçeneklerine sahip. Oyunun tamamen bitişi yazı bulacak gibi gözükse de yapımcılar oyunun üzerinde hızla çalışmaya devam ediyor. Son güncelleme ile birlikte çok önemli değişikler yapıldı.

Yapılan büyük değişiklikler şu şekilde;

Özellik ve İçerik
4 Kişilik Co-Op modu. Ana menüden online sekmesinden oyun oluşturabilir yada katılabilirsiniz
Yeni bölge, The High Quarter
Yeni silah, Scythe
Yeni boss, Wa-Lee the Solicitor
Ayrıca oyunda bir çok diğer değişikliklerde söz konusu, bunlar karakterin özellikleri, yetenek özellikleri, hasar balansı gibi bir çok değişim yapılmış durumda. Erken Erişimde olan oyun sürekli bir değişim ve geliştirilme içerisinde olduğu aşikar. Bu oyuncular için çok olumlu bir hareket, çünkü genelde Erken Erişime açılan oyunların bir çoğu çok uzun zamanlar boyunca çok fazla değişikliğe uğramadan çıkışını gerçekleştiriliyor ve eleştiri yağmuruna tutuluyorlar. Yapımcılar Victor Vran oyununun bu oyunlardan olmayacağını sürekli göstermeye çalışıyorlar diyebiliriz.
Ara
Cevapla
 


Anahtar Kelimeler

Victor Vran Güncelleniyor, Victor Vran Güncelleniyor indir, Victor Vran Güncelleniyor Videosu, Victor Vran Güncelleniyor online izle, Victor Vran Güncelleniyor Bedava indir, Victor Vran Güncelleniyor Yükle, Victor Vran Güncelleniyor Hakkında, Victor Vran Güncelleniyor nedir, Victor Vran Güncelleniyor Free indir, Victor Vran Güncelleniyor oyunu, Victor Vran Güncelleniyor downloadHızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi